Dokument

Města: Nová přírodní divočina

Města: Nová přírodní divočina – přírodopisný seriál
Skylink Live TV

Sledujte na Viasat Nature HD na skylink Live TV Sledovat

Jak se divoká zvířata přizpůsobila životu ve městech?

Žádná jiná oblast neexpanduje v dnešním moderním světě tak rychle jako velká města. A přestože je většina z nás považuje za obrovské betonové džungle bez špetky přírody, ve skutečnosti se stávají domovem celé řady divokých zvířat. Přírodní prostor se rychle zmenšuje, proto zvířata hledají nová útočiště ve stále se rozrůstajících městech. Přizpůsobení se tak pro divoká zvířata stalo otázkou života a smrti. V důsledku tak už mají podobné potřeby jako lidé, a ve městě mohou stejně jako my najít vše, co potřebují ke spokojenému životu.

Přírodovědným dokumentárním seriálem z dílny Viasat Nature vás provede Daniel Kaluuya, který představí, jak se zvířata všech tvarů i velikostí potýkají s životem ve městě. Od roztomilých vyder hladkosrstých v Singapuru přes makaky dlouhoocasé v Thajsku až po tučňáky brýlové v Kapském Městě.

Města: Nová přírodní divočina

Dokument
Foto Viasat Nature
Viasat Nature HD sobota 11. 11. Můj TV program Satelitní televize: Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Komplet, Multi, Premium a Smart Internetová televize: Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Kombi+ HBO, Multi, Premium a Smart

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC