Dokument

Ben Fogle – Kongo

Ben Fogle – Kongo – cestopisný seriál
Skylink Live TV

Sledujte na Viasat Nature HD na skylink Live TV Sledovat

Prozkoumejte „tepající srdce Afriky.“

Známý britský dobrodruh a průzkumník Ben Fogle se vydává na neuvěřitelnou výpravu do střední Afriky, aby se pokusil odhalit tajemství jednoho z nejdivočejších a nejméně prozkoumaných míst na světě – Konga.

Navzdory své násilné koloniální minulosti v sobě Kongo skrývá úchvatnou živou kulturu, dosud neprobádané území a fascinující živočichy. V nové dokumentární sérii vás Ben provede hlubinami odlehlých deštných pralesů, kde jen zkušený průzkumník najde skryté stezky, které jsou plné exotické fauny a flóry, jejichž přežití úzce souvisí s ochranou přírody. Poznáte také břehy velkolepé řeky Kongo, zde na vás čekají úchvatné přírodní scenérie a poutavé příběhy místních obyvatel. Tento seriál není jen o poznávání jedinečně krásného prostředí, ale i o zodpovědnosti a úctě k přírodě a jejím neocenitelném významu pro celý svět.

Ben Fogle – Kongo

Dokument
Foto Viasat Nature
Viasat Nature HD sobota 13. 7. Můj TV program Satelitní televize: Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Komplet, Mini, Multi, Premium a Smart Internetová televize: Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Kombi+ HBO, Mini, Multi, Premium a Smart

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC