Skylink 7

Všeobecný

Televizní stanice Skylink 7 je dostupná exkluzivně zákazníkům Skylinku ! Významný podíl zaujímá originální produkce StudioCanal, ale dostává se i na další programy, většinou evropské provenience. Vesměs se jedná o exkluzivní premiérové uvedení seriálů, filmů a dokumentů na českých obrazovkách. Skylink 7 vysílá 24 hodin denně.

Nezapomeňte, že Skylink 7 lze sledovat i v naší internetové televizi Skylink Live TV.

  • Rozlišení: HD
  • Zvuková stopa: CZE, ENG
  • Archiv vysílání: Ano

Aktuální TV program Skylink 7

Programové tipy

Ve starých kolejích (6)

Ve starých kolejích (6)

seriál

Připoutejte se (2018). Erik a Nina jsou bývalí podvodníci, kteří si svými kousky našetřili na pohodlný rodinný život. Dnes chodí každé ráno do práce a vodí děti do školy. Když se však po letech ozve bývalá šéfová, nezbývá jim, než poslechnout a vrhnout se do posledního podvodu. Pár bude muset balancovat mezi dvěma odlišnými životy – životem podvodníků a životem rodičů z předměstí. Jenže malé lži generují větší a s tím, jak se začíná podvodný plán rýsovat, Erik i Nina zjišťují, že staré zvyky jen tak nesetřesou.

Skylink 7 | Dnes 12:45
Ve starých kolejích (7)

Ve starých kolejích (7)

seriál

V mínusu (2018). Erik a Nina jsou bývalí podvodníci, kteří si svými kousky našetřili na pohodlný rodinný život. Dnes chodí každé ráno do práce a vodí děti do školy. Když se však po letech ozve bývalá šéfová, nezbývá jim, než poslechnout a vrhnout se do posledního podvodu. Pár bude muset balancovat mezi dvěma odlišnými životy – životem podvodníků a životem rodičů z předměstí. Jenže malé lži generují větší a s tím, jak se začíná podvodný plán rýsovat, Erik i Nina zjišťují, že staré zvyky jen tak nesetřesou.

Skylink 7 | Pátek 12:45
Ve starých kolejích (8)

Ve starých kolejích (8)

seriál

Nový plán (2018). Erik a Nina jsou bývalí podvodníci, kteří si svými kousky našetřili na pohodlný rodinný život. Dnes chodí každé ráno do práce a vodí děti do školy. Když se však po letech ozve bývalá šéfová, nezbývá jim, než poslechnout a vrhnout se do posledního podvodu. Pár bude muset balancovat mezi dvěma odlišnými životy – životem podvodníků a životem rodičů z předměstí. Jenže malé lži generují větší a s tím, jak se začíná podvodný plán rýsovat, Erik i Nina zjišťují, že staré zvyky jen tak nesetřesou.

Skylink 7 | Úterý 12:45

Program Skylink 7 můžete u Skylinku sledovat

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905