Sport

Představení stanice FightBox

Představení stanice FightBox

FightBox je stanice věnovaná bojovému umění, která je určena všem milovníkům tvrdých soubojů, kteří touží po akci a adrenalinových zážitcích.

Na stanici FightBox můžete 24 hodin denně, 7 dní v týdnu sledovat ty nejpozoruhodnější živé přenosy a záznamy bojů z Evropy, Ameriky a vůbec z celého světa. Mezi ty nejoblíbenější patří například Cage Fury Fighting Championships, King of Kings Hero's World Series, Makowski Fighting Championship, Superkombat, Oktagon nebo třeba Mix Fight Gala.

V září se například můžete těšit na přímý přenos z KOK World series z Litevského Kaunasu, který startuje 21. září v 19 hodin. Název světové série King of Kings může trochu zavádět, ale nebojte se, ani v tomto náročném boji nebudete ochuzeni o ženský souboj. Proti sobě se totiž postaví Běloruska Victoria Dvaraninovich a domácí Litevka Julija Stoliarenko.

Hned následující den, 22. září, také od 19 hodin pro změnu čeká diváky přímý přenos z rumunského Colosseum Tournament, kde se odehrají novodobé gladiátorské hry. Vrcholový kickboxing, při kterém divákům v aréně i doma u televize tuhne krev v žilách, si můžete díky stanici FightBox vychutnat i vy.

Na stanici FightBox se můžete těšit jak na přenosy a záznamy všech možných bojových sportů, ale i na podrobnosti o jejich historickém pozadí. A pozor, dostane se i na amatérskou scénu.

Představení stanice FightBox

Sport
Foto FightBox
FightBox středa 4. 9. Můj TV program Satelitní televize: Flexi 10, Kombi, Komplet a Multi

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC