Pro děti

Jak vycvičit draky: Závod na Hřeben

Jak vycvičit draky: Závod na Hřeben

Animovaný film Jak vycvičit draka určitě znáte, ale viděli jste také seriálovou verzi Jak vycvičit draky: Závod na Hřeben?

Studio DreamWorks je opravdu „továrnou na sny“, a tak všichni, kdo si zamilovali Škyťáka a Bezzubku budou určitě považovat za splněný sen jejich další společná dobrodružství. Roztomilý okatý černý drak, který by klidně za svého páníčka, tedy pardon, dračího jezdce, položil život, však v seriálové podobě nehraje zcela ústřední roli. Samozřejmě že je Bezzubka pořád nejrychlejší a dalo by se říct, že možná i nejmocnější mezi draky. Ale stejně jako Škyťák má spoustu dalších kamarádů.

Na Blpu teď žijí společně Vikingové i draci a vzájemně se od sebe učí, protože zkrotit potřebují tak trochu obě skupiny. Jenže jejich výcvik, někdy spíš jen takové veselé dovádění, jim s chutí kazí Viggo. Tento samolibý chlapík neustále přichází s komplikovanými ďábelskými a někdy i pěkně nebezpečnými plány, jak zničit Škyťáka a jeho dračí přátele. Ti naštěstí na Vigga nejsou sami, pomáhá jim ještě tajemná Mala a Obránci křídel.

Co by to však bylo za vikingskou drakiádu bez trochu drzé, leč odvážné Astrid, která stojí vždy za Škyťákem? Samozřejmě že se k nim ještě přidají maličko vyšinutá dvojčata nebo obtloustlý Rybinoha. Dračí svět je jednoduše zase kompletní a v plné síle, i když v trochu jiném „designu“. U seriálu prostě nemůžete čekat stejnou animaci jako u celovečeráku. I tak najdete na Blpu všechna dobře známá stavení a jejich obyvatele. Plus se samozřejmě můžete těšit na pár nových přírůstků.

Jak vycvičit draky: Závod na Hřeben

Pro děti
Foto Cartoon Network
Cartoon Network sobota 12. 1. Můj TV program Součást balíčků: Flexi 10, Kombi, Komplet a Multi

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na