Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Prima KRIMI – nový program v nabídce Skylinku

29.03.2018   |   Technická
Programová


Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o zařazení nového programu Prima KRIMI.
 

29. 3. 2018 bude spuštěno promo vysílání nového programu skupiny Prima – Prima KRIMI. Program je určen pro české diváky a v rámci Skylinku bude zákazníkům dostupný v základním balíčku Digital.

Start řádného vysílání je naplánován na Velikonoční pondělí, 2. dubna 2018 v 13.50.

Podle informací FTV Prima bude první večer ve znamení televizní premiéry mezinárodně oceňovaného filmu Dívka ve vlaku s Emily Bluntovou v hlavní roli. Diváci se dále mohou těšit na klasické kriminálky, jako je Odpadlík, Closer: Nové případy, Julie Lescautová či Policie – New York. Večery budou naplněny napětím, které přinesou americké krimiseriály, jako např. Rizzoli & Isles, Vraždy na pitevně, Sběratelé kostí, Vraždy v Midsomeru či Myšlenky zločince.

Zařazení programu Prima Krimi bude mít vliv i na stávající tematický program Prima LOVE, který se opět vrátí k odpočinkové tvorbě pro ženy – romantické seriály, filmy a telenovely.

Parametry pro naladění programu Prima KRIMI:

Satelit                                     Astra 23,5°E
Frekvence                             11 876 MHz
Polarizace                             Horizontální
FEC                                         3/4
Symblolová rychlost           29 900 KS/s
Norma                                    DVB-S2/8PSK
Pilot                                         ON
Kompresní formát               MPEG-4
Rozlišení                                 SD
FastScan                                20
 

Pro příjem programů vysílaných v kompresním formátu MPEG-4 je nutný HD satelitní přijímač (nejlépe s označením Skylink READY).

 

Upozornění!
Stejně jako všechny nově zařazované programy Skylinku, je program Prima KRIMI dostupný v přijímačích s dekodérem Irdeto nebo Viaccess Orca. Jeden nebo druhý z uvedených systémů podporují všechny aktivní karty Skylink. Pokud některý satelitní přijímač nově zařazené programy nedekóduje, pravděpodobně se nejedná o chybu Skylinku nebo dekódovací karty, ale spíše o problém satelitního přijímače. Může se jednat o necertifikovaný dekodér, za jehož kompatibilitu Skylink nemůže ručit (není označen značkou Skylink READY). V tomto případě doporučujeme kontaktovat prodejce, u kterého si zákazník přijímač pořídil. Jedině odborný prodejce dokáže posoudit, zda přijímač, který zákazníkovi prodal, zvládne podporu kódovacích systémů, které Skylink používá. V některých případech prodejce do přijímače nahraje novou verzi software, v jiných nezbývá než doporučit koupi certifikovaného přístroje nebo dekódovacího modulu s označením Skylink READY. Pokud váš satelitní přijímač není označen logem Skylink READY, není účelné kontaktovat Zákaznický servis Skylinku – naši operátoři zpravidla doporučí návštěvu odborného prodejce satelitní techniky.


PR M7 Group S.A. 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905