Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Skylink Live TV a nový satelitní přijímač Samsung EVO-S

30.09.2016   |   Technická

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group, informuje o zahájení maloobchodního prodeje nového hybridního satelitního přijímače Samsung EVO-S.
 

Navazujeme na TZ ze dne 12. 9. 2016, ve které jsme informovali o spuštění nové služby pro zákazníky Skylinku – Skylink Live TV, díky které mohou sledovat vybrané programy také na jiných zařízeních v domácnosti, přehrávat pořady zpětně z archívu anebo sledovat filmy z videopůjčovny Banaxi.

7. 10. 2016 se navíc do maloobchodního prodeje dostane také nový HD satelitní přijímač Samsung EVO-S. Tento hybridní přijímač, který pro Skylink vyvinula firma Samsung, je určen všem novým i současným zákazníkům Skylinku, kteří si pořizují HD satelitní přijímač a vedle sledování satelitní televize chtějí také naplno využít nové funkce a možnosti služby Skylink Live TV. Přijímač umožňuje zároveň sledovat a nahrávat až dva další pořady, používat mobilní telefon či tablet jako chytrý ovladač, libovolně střídat zařízení při sledování pořadu, přerušovat a spouštět vysílání bez ztráty děje anebo získávat více informací díky rozšířenému programovému průvodci.


Podrobné informace o satelitním přijímači Samsung EVO-S najdete zde.


Zároveň informujeme zákazníky Skylinku, že dne 29.9.2016 byla vydána aktualizovaná verze aplikace Skylink Live TV (3.6), která přináší další vylepšení služby – vyšší rozlišení obrazu při sledování živých streamů i pořadů přehrávaných z archívu, plnou podporu prohlížečů Google Chrome, Mozzilla Firefox a Internet Explorer a podporu prohlížeče Safari s plug-inem Microsoft Silverlight. Používání této aktualizované verze aplikace je nezbytné zejména pro majitele nových přijímačů Samsung EVO-S, neboť s původní verzí aplikace by jednotlivá zařízení při používání služby Skylink Live TV nemusela pracovat korektně.


PR M7 Group S.A.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905