Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Premier League od srpna na novém programu CANAL+ Sport

16.06.2022   |   Programová


Premier League bude nově vysílána exkluzivně na novém programu CANAL+ Sport, za kterým stojí společnost CANAL+ Luxembourg, provozující televizní platformy Skylink a freeSAT. Nejvyšší možnou úroveň produkce zajistí kombinace česko-slovenského týmu ostřílených profesionálů a dlouholetých zkušeností spolu s technologickým zázemím skupiny CANAL+, zejména ve Francii a Polsku. Kromě kompletní sady přímých přenosů s kvalitním českým nebo slovenským komentářem, konferenčních přenosů souběžně hraných zápasů a tradičních zápasových studií se mohou diváci těšit také na velké množství doprovodných pořadů, pravidelnou týdenní talkshow s hodnocením odehraného kola nebo magazín věnovaný populární virtuální soutěži Fantasy Premier League.

CANAL+ Sport bude od 1. srpna součástí nabídky programů platforem Skylink a freeSAT na satelitu Astra 23,5°E, při využití aplikace Skylink Live TV včetně přístupu ke všem současně hraným zápasům a konferenčnímu přenosu. Dostupnost u dalších provozovatelů je zatím stále nejasná. „Naším cílem je představit prémiový, ale zároveň široce dostupný sportovní program, a proto jednáme se všemi velkými českými a slovenskými operátory. Pokud se nám v jednotlivých případech podaří domluvit na obchodních podmínkách, koncový zákazník bude moci anglickou Premier League sledovat v rámci své současné služby bez nutnosti cokoli měnit nebo dokupovat. Zároveň ovšem počítáme i s variantou přímé nabídky divákům, jejichž televizní služba náš program v nabídce mít nebude,“ uvádí k tomu Ladislav Řeháček, viceprezident společnosti CANAL+ Luxembourg pro Českou republiku a Slovensko.

Program CANAL+ Sport bude u Skylinku a freeSATu zařazen do nové nabídky Kombi+, jejíž měsíční cena bude od 1. srpna začínat na 349 Kč (pro internetovou televizi). Součástí stejného balíčku jsou i další sportovní programy, včetně Sport1 a Sport2, což ocení nejen fanoušci fotbalu, ale také F1. Samostatně bude možné program CANAL+ Sport předplatit za 189 Kč měsíčně, v obou případech s možností okamžitého zrušení a bez jakýchkoli závazků. Obě nabídky bude možné objednat již v průběhu července v rámci předprodeje, případně si lze zasoutěžit o 6měsíční předplatné zdarma na www.canalplussport.cz.


PR Canal+ Luxembourg S. à r.l.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905