Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Ukončení provozování služby Anténa+

24.05.2022   |   Technická


Provozovatel česko-slovenské internetové a satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group, informuje o ukončení pilotního provozu služby Anténa+.

Dne 30. 6. 2022 dojde k ukončení pilotního provozu služby Anténa+, která byla poskytována v Praze a jejím okolí. Jeho cílem bylo zpřístupnění širší programové nabídky divákům, kteří přijímají televizní signál pouze přes klasickou televizní anténu (terestrické/pozemní vysílání). 

Celkem 18 měsíců pilotního provozu neprokázalo, že by rozšíření stávajících možností příjmu placených televizních programů o pozemní vysílání mělo významný komerční potenciál. Byť za tu dobu službu Anténa+ vyzkoušelo několik stovek uživatelů, většina z nich začala postupně preferovat internetovou televizi Skylink Live TV, která se pro ně díky bohatší programové nabídce a doplňkovým službám stala lepší alternativou.

Všem stávajícím zákazníkům bude internetová televize Skylink Live TV nadále k dispozici se zvýhodněným programovým balíčkem Smart, který obsahuje navíc dalších 43 programů. O ukončení pilotního provozu a přechodu na novou nabídku budou v dostatečném předstihu informováni.

 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905