Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Exkluzivní vysílací práva na Premier League pro Českou a Slovenskou republiku

08.07.2021   |   Programová


Skvělá zpráva pro fotbalové fanoušky, Skylink získal exkluzivní vysílací práva na Premier League pro Českou a Slovenskou republiku na 3 sezóny, počínaje sezónou 2022-2023.

Tato prémiová vysílací práva jsou součástí mezinárodní strategie rozvoje CANAL+ GROUP a pomohou jí upevnit vedoucí pozici na trzích, kde od roku 2019 vlastní satelitní a internetovou televizi Skylink.

Salah, Foden, Cavani, Kane, Rashford, De Bruyne, Aubameyang, Souček, Coufal, Vydra, Dúbravka, … Nejlepší a nejikoničtější národní fotbalová liga se svými hráčskými superhvězdami, legendárními kluby a jejich věčnou rivalitou. Canal+ je hrdý, že českým i slovenským divákům přinese všech 380 utkání za sezónu.

Touto akvizicí CANAL+ GROUP posiluje exkluzivní obsah značky Skylink působící na českém a slovenském trhu. Přináší své zkušenosti a výhody synergie při nákupu prémiových práv a vlastní produkci.

Jaromír Glisník, člen představenstva Canal+ Luxembourg / Skylink:
„S potěšením přinášíme Premier League, jednu z nejprestižnějších sportovních soutěží, klientům Skylinku – předního česko-slovenského poskytovatele televizní zábavy. Tento krok je součástí naší budoucí strategie přinášet zákazníkům nejlepší obsah a služby, zejména pokud jde o sport, filmy a seriály.“

Paul Molnar, Chief Media Officer Premier League:
„Premier League je nadšena z pokračujícího nadstandardního vztahu se společností Canal+ ve Francii a z možnosti rozšířit spolupráci také na jejích dvou nových trzích, České a Slovenské republice, prostřednictvím Skylinku. Canal+ svým zákazníkům trvale nabízí špičkové sportovní přenosy a fanoušci Premier League v těchto nových zemích se mohou těšit na možnost sledování spousty skvělých zápasů až do sezóny 2024/25.“

 

SKYLINK, SUBSIDIARY OF CANAL+ GROUP ACQUIRES EXCLUSIVE PREMIER LEAGUE RIGHTS IN CZECH REPUBLIC AND SLOVAKIA

CANAL+ GROUP continues its international development by acquiring exclusive rights to the Premier League for three seasons starting from the 2022-2023 season in Czech Republic and Slovakia

These premium sports rights will help CANAL+ GROUP consolidate its leading position in these markets, where it holds the SKYLINK satellite and OTT platform since 2019.

Salah, Foden, Cavani, Kane, Rashford, De Bruyne, Aubameyang, Souček, Coufal, Vydra Dúbravka... The most valued and iconic national football league, along with its superstars, its legendary clubs and rivalries. CANAL+ is proud to acquire the rights to the English league for all 380 games per season.

This acquisition is part of the CANAL+ Group strategy to reinforce its content offer in Czech Republic and Slovakia, bringing its know how on these markets, and building global synergies in terms of content acquisition and production.

Jaromir Glisnik, Member of the Board at the Canal+ Luxembourg / SKYLINK
“We are pleased to bring the Premier League, one of most prestigious sports competitions, to the clients of Skylink - the leading Czecho-Slovak media service. This is part of our future strategy to propose the best content and services for our customers, especially in terms of sports, movies and series.”

Paul Molnar, Chief Media Officer at the Premier League, said:
“The Premier League is delighted to continue our outstanding partnership with Canal+ in France and to extend our longstanding collaboration in two new markets Czech Republic and Slovakia through Skylink. Canal+ has consistently delivered market-leading sports coverage and Premier League fans can look forward to more matches being made available live in these territories through to Season 2024/25.”

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905