Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Koho se týká přechod na DVB-T2?

12.11.2019   |   Technická

 

Možná jste zaznamenali informaci, že již od listopadu 2019 začne postupné přepínání prvních televizních vysílačů šířících tzv. pozemní televizní signál v normě DVB-T na novou vysílací normu DVB-T2. To bude pro mnohé televizní diváky znamenat nutnost výměny televizoru, popřípadě dokoupení odpovídajícího technického zařízení (set-top boxu).


A co to znamená pro vás?

Pokud jste zákazníkem Skylinku, nemusíte se o nic starat. Příjem televizního signálu máte vyřešen. Změna vysílacího standardu se týká pouze těch diváků, kteří přijímají pozemní televizní signál přes klasickou televizní anténu. Skylink je dostupný na celém území České republiky, a to i v oblastech, kde je pozemní televizní signál nedostačující. Satelitní a internetová televize Skylink poskytuje také daleko bohatší programovou nabídku. Vybírat můžete z různých programových balíčků plných sportu, dokumentů, filmů a zábavy, a to v té nejlepší kvalitě (až 57 HD programů).

Pokud Skylink nemáte a nový DVB-T2 formát ještě nemáte vyřešen, je to snadné. Podívejte se na se na možnosti satelitní a internetové televize Skylink. Satelitní komplet s instalací na klíč získáte jen za 1 Kč! Více na televize Skylink NAPLNO.

DVBT OFF vs. Skylink.jpg

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905