Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Skylink Live TV bude dostupná také na televizorech Panasonic

20.09.2019   |   Technická


Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o uzavření dohody s výrobcem televizorů Panasonic, díky které bude služba Skylink Live TV dostupná také na chytrých televizorech značky Panasonic.


Již v průběhu podzimu 2019 bude služba Skylink Live TV zase o něco dostupnější. Nová hybridní aplikace pro chytré televizory vyvinutá společností M7 zpřístupní službu Skylink Live TV také uživatelům televizorů Panasonic vybavených satelitním tunerem. Konkrétně půjde o všechny modely OLED TV Panasonic od roku výroby 2019.

Zákazníci Skylinku tak budou moci přímo na svém televizoru zužitkovat všechny výhody kombinace satelitní* a internetové televize.  Získají tak širokou nabídku hodnotných programů v brilantní HD kvalitě podle svého výběru a také řadu interaktivních funkcí, jako je sedmidenní archiv, spuštění právě běžícího pořadu od začátku, pozastavení právě běžícího pořadu, přístup do videopůjčovny filmů a seriálů, rozšířené EPG (elektronický průvodce).

Aplikaci Skylink Live TV v chytrých televizích Panasonic si mohou vyzkoušet také uživatelé, kteří doposud nejsou zákazníky Skylinku, a to díky třicetidenní zkušební internetové verzi, která je zcela zdarma.

*Hybridní režim je dostupný pouze při použití CA modulu

PR Skylink

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905