Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Balíček HBO Standard na půl roku jako dárek

01.07.2019   |   Programová


Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o spuštění akční nabídky pro všechny nové zákazníky, kteří při pořízení satelitní a internetové televize od Skylinku získají HBO na půl roku jako dárek.
 

Po celý červenec a srpen, tedy od pondělí 1. 7. do soboty 31. 8. získají všichni noví zákazníci Skylinku balíček HBO Standard na půl roku jako dárek. Podmínkou využití této nabídky je pořízení satelitní a internetové televize od Skylinku NAPLNO na www.skylink.cz/televize-naplno. Ke standardnímu balíčku pak každý nový zákazník získá i doplňkový balíček HBO Standard a to včetně aplikace HBO GO.  

Pokud patříte mezi opravdové filmové fanoušky, HBO zajisté velmi dobře znáte. S balíčkem HBO Standard uvidíte ty nejnovější kasovní trháky i premiéry v televizi jako první. Navíc díky aplikaci HBO GO můžete ty nejlepší filmy, seriály nebo dokumenty sledovat kdykoli a kdekoli.

A co diváky v následujících dnech čeká? Seriál Příběh Služebnice je tu se svou třetí řadou, která je ve znamení tiché revoluce, jenž sílí především v hlavách hlavních hrdinek a začíná prostupovat celým Gileádem. Za zmínku stojí i druhá řada seriálu Sedmilhářky a také seriálová novinka Euforie, které se těší značné divácké oblibě. Z nedělních premiér můžeme doporučit film Muž, který zabil Dona Quijota. Prokletý film Terryho Gilliama s Adamem Driverem a Jonathanem Prycem nabízí bizarní a vtipné situace, kde je těžké rozpoznat realitu a skutečnost. A něco se najde i pro ty nejmenší diváky. Louskáček a čtyři říše je velice povedený pokus od studia Disney adaptovat legendárního Louskáčka

Proč se vyplatí pořídit si televizi od Skylinku NAPLNO? Kromě výše zmíněného dárku v podobě HBO získáte kvalitní a stabilní obraz se 100% pokrytím v ČR, 91 českých a zahraničních TV programů, internetovou televizi Skylink Live TV, která je dostupná i na mobilu, tabletu, notebooku nebo PC. Satelitní komplet s instalací na klíč získáte jen za 1 Kč! Více na www.skylink.cz/televize-naplno

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905