Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Dohoda o distribuci programů Love Nature HD a Love Nature 4K mezi M7 Group a Blue Ant Media

12.06.2019   |   Programová


Společnost M7 Group, jeden z předních poskytovatelů placené televize v Evropě, poskytující služby více než 3 milionům domácností, prostřednictvím široké škály placených televizních platforem, oznámila, že uzavřela dohodu s Blue Ant Media o distribuci programů Love Nature HD a Love Nature 4K.

Program Love Nature, který je společným projektem společnosti Blue Ant Media a Smithsonian Networks, nabízí milovníkům divoké zvěře a přírody největší světovou knihovnou přírodovědeckých programů v HD a 4K kvalitě, která zahrnuje více než 40 natáčecích lokalit po celém světě, včetně Zambie, Skandinávie, Kambodži a Austrálie.

Love Nature HD bude distribuován prostřednictvím platforem skupiny M7 pro Benelux (Canal Digitaal, Online.nl a TV VLAANDEREN), Českou republiku a Slovensko (Skylink). Kanál bude k dispozici v angličtině a s holandskými titulky. Česká lokalizace bude následovat krátce po spuštění kanálu 15. srpna.

V rámci této dohody budou služby platforem M7 zajišťovat bezpečné a spolehlivé poskytování satelitních služeb Love Nature HD třetím stranám v rámci celoevropského pokrytí satelitu ASTRA  23,5 stupně východně a poskytovat veškeré související podpůrné služby pro operátory třetích stran.

Love Nature 4K bude k dispozici pro korporátní zákazníky společnosti M7 na německy mluvících trzích, stejně jako pro koncové zákazníky M7, kteří jsou schopni přijímat HotBird na 13 stupních východně.

Ward Platt, CEO Global Networks & Kids ve společnosti Blue Ant Media: „Spolupráce se skupinou M7 Group nám poskytuje okamžitý vstup do velké divácké základny na několika klíčových evropských trzích, včetně debutu našeho HD a 4K kanálu v České republice a na Slovensku. Toto nové a nevýhradní distribuční partnerství nám umožní oslovit více diváků, kteří prahnou po našem prvotřídním přírodovědeckém obsahu v té nejlepší kvalitě a dále otevře dveře programu Love Nature ve střední a východní Evropě“.

Bill Wijdeveld, viceprezident pro rozvoj podnikání M7 Group: „Se smlouvou s Blue Ant Media jsme velmi spokojeni. Love Nature, který se plně věnuje přírodním vědám a vysílá v nejvyšší kvalitě, je skutečně jedinečným kanálem a skvělým doplňkem naší programové nabídky. Těšíme se na úspěšnou spolupráci na našich různých evropských trzích.“

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905