Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Česká premiéra seriálu Vítejte ve Švédsku exkluzivně na programu Skylink 7

25.04.2019   |   Programová


Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o premiéře nového seriálu Vítejte ve Švédsku, který bude exkluzivně dostupný na programu Skylink 7.

Jak už jsme informovali dříve, 7. února 2019 spustil Skylink vlastní televizní stanici s názvem Skylink 7. Program nabízí průřez placenou nabídkou, ale také praktické informace a nejčerstvější novinky týkající se satelitní a internetové televize Skylink.

Novinkou a další skvělou zprávou je, že jen program Skylink 7 divákům exkluzivně přinese komediální seriál Vítejte ve Švédsku, který bude mít svou televizní premiéru 28. 4. od 18 hodin. Seriál mapuje trampoty newyorského třicátníka Bruce Evanse, který se za svou láskou Emmou vydá do Stockholmu. Střet společenských zvyklostí obou národů ho vystaví mnoha komickým, někdy až trapným situacím.

Za hlavní rolí Bruce a zároveň scénářem seriálu stojí mladý a talentovaný Greg Poehler. V seriálu diváci uvidí i oblíbené komediální herce. Patrick Duffy (Dallas, Krok za krokem) hraje Brucova otce, dobrosrdečného, přesto staromódního starostu amerického maloměsta, který se stále nesžil s myšlenkou syna žijícího v tak kulturně odlišné zemi. Epizodní roli si zahrál i známý komik Will Ferrell (Zoolander 1 a 2, Starsky&Hutch) a vše naznačuje tomu, že o vtipné situace nebude nouze.

Nenechte si ujít premiéru prvního dílu už 28. 4. v 18.00. Na další nové díly se na Skylink 7 můžete těšit pravidelně každou neděli ve stejném čase. Kdo nestihne premiéru ani reprízy každé epizody v následujícím týdnu, může je brzy dodatečně shlédnout v aplikaci Skylink Live TV, sekce Skylink 7.

Program Skylink 7 je přístupný všem zákazníkům Skylinku a najdete nebo naladíte ho na pozici č. 7.
 

Technické parametry pro naladění předvolby Skylink 7:

Satelit:                                    Astra 23,5°E
Kmitočet:                              12 344 MHz
Polarizace:                           Horizontální
FEC:                                       2/3
Symbolová rychlost:          29 900 kS/s
Norma:                                  DVB-S2/8PSK
Pilot:                                       OFF
FastScan                               7

 

PR M7 Group S.A. 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905