Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Některé programy Skylinku změní své vysílací parametry – ZATÍM NEPŘELAĎUJTE!

12.03.2019   |   Technická


Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o změně parametrů vysílání některých programů.

V loňském roce provedla satelitní televize Skylink významnou inovaci své vysílací technologie. Pro dosažení maximální efektivity satelitní distribuce dochází čas od času ke změně vysílacích parametrů některých programů. Také v následujícím období začnou některé programy Skylinku souběžně vysílat na nových pozicích s novými parametry.

Protože k těmto změnám bude docházet postupně, a to od 12. 3 do 25. 3. 2019, upozorňujeme zákazníky Skylinku, aby prozatím NEPŘELAĎOVALI a vyčkali až do 25. 3. 2019, kdy budeme o všech změnách podrobně informovat v další tiskové zprávě a prostřednictvím všech komunikačních kanálů.

Pro převážnou většinu zákazníků Skylinku nebudou tyto technické změny představovat žádné komplikace. Jejich certifikovaný přijímač (Skylink READY) totiž vysílací parametry aktualizuje automaticky, a to díky funkci FastScan. Manuálně bude potřeba naladit dané programy pouze na přijímačích bez funkce FastScan. 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905