Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Nový program Skylink 7 od 7. února v nabídce Skylinku

23.01.2019   |   Programová


7. února 2019 v 18:00 spustí Skylink vlastní program s názvem Skylink 7. Program bude vysílat v šestihodinových blocích. Zákazníci se mohou těšit na průřez placenou nabídkou, ale také na praktické informace a nejčerstvější novinky týkající se satelitní a internetové televize Skylink.

Jednotlivé pořady budou výběrem z programů napříč žánry – filmy (AMC, FilmBox, Film Europe, Be2Can, Československo HD, Horor Film, CS Film a Film+), sport (Sport1 HD, Sport2 HD a Golf Channel), dokumenty (Viasat Nature, Viasat History, Viasat Eplore, Spektrum HD, Discovery, Kino Svět, TV War a Up Network), hudba a lifestyle (Stingray Classica, Stingray iConcert, TLC a TV Paprika) a dětské programy (CS Film, Minimax).

Jaromír Glisník, člen představenstva M7 Group, k tomu uvádí: „V prvních dnech po spuštění diváci na Skylink 7 uvidí dokumentární filmy Záhady nacistických vražd, Brutální chemie nebo Letci na Aljašce, milovníkům jídla naservírujeme Recepty pro radost od našich babiček, na filmové nadšence čeká Legenda Bruce Lee, Větší než Ben či Téměř chlap. Pro děti zařadíme mimo jiné animované Staré pověsti české a seriál Bílý tesák. Potěšíme i milovníky hudby – v prvním týdnu třeba živým koncertem Ingrid Michaelson. A zkrátka nepřijdou ani sportovní fanoušci, kterým Skylink 7 přinese návod Jak zvládnout první drajv nebo golfové talk show Feherty.“

V pořadí programů bude Skylink 7 dostupný na pozici č. 7, kde nahradí předvolbu Skylink Ochutnávka. Koncept ochutnávky ale bude nadále pokračovat, a to vždy otevřením vybraného programu na jeho standardní pozici.

Program Skylink 7 bude přístupný všem zákazníkům Skylinku.


Technické parametry pro naladění předvolby Skylink 7:
Satelit:                                   Astra 23,5°E
Kmitočet:                              12 344 MHz
Polarizace:                            Horizontální
FEC:                                        2/3
Symbolová rychlost:           29 900 kS/s
Norma:                                   DVB-S2/8PSK
Pilot:                                        OFF
FastScan                                7

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905