Novinky

Zde najdete vždy čerstvé zprávy ke všemu, co se týká Skylinku.

Epic Drama HD a Power TV - nové programy v nabídce Skylinku

21.08.2018   |   Programová


Od 21. 8. 2018 se programová nabídka Skylinku opět rozšíří o seriálový program – do placených balíčků Smart, Flexi 10, Multi, Kombi a Komplet nově přibyde seriálový program Epic Drama HD.

Program Epic Drama HD, nový domov výpravných dramat cílí na muže a ženy ve věku nad 25 let, avšak zaujme všechny fanoušky dramatického žánru, kteří se mohou těšit na nepřetržitý přístup k velkolepým seriálovým titulům celého žánrového spektra, kde nechybí zločin a záhady, adaptace klasických literárních děl, politika a boj o moc, válečná dramata, akční a dobrodružné příběhy, skutečné historické události ani svět fantazie. Epic Drama se od konkurence liší svojí pestrou nabídkou složenou ze špičkových světových děl a od září nabídne mimo jiné seriál podle klasické legendy, Beowulf: návrat do Shieldlands, historické drama Tudorovci (4. řada) nebo detektivní seriál Endeavour.

Od začátku srpna je pro všechny zákazníky Skylinku dostupný také nový hudební program Power TV, který Vám nabízí nejžhavějšími hity z České republiky, Slovenska a celého světa. Nalaďte si ty nejlepší hity!


Technické parametry pro naladění Epic Drama HD Network:

Satelit:                                   Astra 23,5°E
Kmitočet:                              11 876 MHz
Polarizace:                            Horizontální
FEC:                                        3/4
Symbolová rychlost:          29 900 kS/s
Norma:                                   DVB-S2/8PSK
Pilot:                                        ON
Pozice ve FastScan            89

Technické parametry pro naladění Power TV:

Satelit:                                   Astra 23,5°E
Kmitočet:                              12 363 MHz
Polarizace:                            Vertikální
FEC:                                        3/4
Symbolová rychlost:          29 500 kS/s
Norma:                                  DVB-S2/8PSK
Pilot:                                       ON
Pozice ve FastScan            44
 

Programy jsou vysílány v kompresním formátu MPEG-4, pro jejich příjem je tedy potřeba HD satelitní přijímač (nejlépe s certifikátem Skylink READY).


O Epic Drama

Společnost Viasat World spustila kanál Epic Drama v prosinci 2017 na svých hlavních mezinárodních trzích s úvodní nabídkou přes 600 hodin nejlepších hraných seriálů z celého světa. Obliba nové značky na televizním trhu rychle stoupá – během šesti měsíců získala přes 10 milionů platících diváků prostřednictvím více než 60 operátorů. Stala se místem, kde diváci nachází nejširší výběr velkorozpočtových seriálů různých dramatických žánrů v kvalitě HD. Na většinu vysílaného obsahu se vztahuje licence pro nelineární vysílání, takže Viasat World může divákům nabídnout nejlepší světové tituly ke sledování na různých platformách a zařízeních. Většina nabízených titulů jsou novinky natočené v posledních třech letech a vysílané v cílových zemích exkluzivně.


PR M7 Group S.A. 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905