Sledujte TV na až 5 zařízeních

až 7 dní zpětně kdykoliv a kdekoliv. Bez dalších poplatků.

Přehled sportovních událostí

Jaká jsou ta nejlepší sportovní utkání, která můžete tento týden vidět na Skylinku?

Ověření služeb na kartě

Videotéka Skylink Live TV

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videotéka se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry. Dokumentární filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, ty nejlepší seriály CANAL+ a nakonec i pro dospělé diváky zajímavé příběhy z LEO TV (LEO TV dostupné pouze na PC).

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna
Magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s praktickými informacemi, který vychází jednou měsíčně jako promo verze v tištěné podobě. Rozšířená verze magazínu s televizním programem v elektronické podobě je bezplatně dostupná online pro PC a Mac, stejně jako pro tablety a chytré telefony se systémem Android a iOS.

Chci číst magazín

Programové tipy na Skylinku

Neprůstřelný mnich

Neprůstřelný mnich

film

Akční film USA (2003). Chow-Yun Fat, legendární mistr kung-fu a mnich, je zpět! Má neomezenou sílu, protože má u sebe magický svitek. Cestuje po světě už 60 let a musí najít nástupce, odpovědného nástupce. Když mu jednou Kar - pouliční spratek - zachrání život, rozhodne se mu svitek předat. Nejdříve ho ale musí vychovat k zodpovědnosti a to není jen tak...

FDb.cz: 68%
AMC | Dnes 20:25
Bundesliga - konferenční přenos

Bundesliga - konferenční přenos

sport

Záznam z 5 soubežne hraných zápasu 34. kola Bundesligy

Nova Sport 3 | Dnes 21:00
Jack Reacher : Nevracej se

Jack Reacher : Nevracej se

film

Thriller Čína/USA (2016). Reacher nejraději pracuje tam, kde by byl oficiální postup příliš zdlouhavý. Jako bývalý major vojenské policie má rád zločiny s armádní příchutí a vůbec nejraději ty, které na první pohled nedávají smysl. Jako třeba obvinění velitelky Susan Turnerové (Cobie Smulders) ze špionáže. Krásku s dosud neposkvrněnou pověstí, kolem které začali náhle v podezřelém tempu umírat lidé, chtěl původně pozvat na večeři. Teď ji musí vytáhnout z basy, aby pomohl dokázat její nevinu.

CANAL+ Action | Dnes 20:05
Konec starých časů

Konec starých časů

film

Komedie ČR (1989). Regentem zámku a panství Kratochvíle je po I. světové válce velkostatkář Stoklasa. Malý kulatý vdovec zde žije s dcerami: malou Kitty a dvacetiletou Michaelou a jejich vychovatelkami Ellen a Francouzkou Susanne, pro niž by rád znamenal víc. Další zaměstnanec, knihovník Bernard Spera, se zabývá historií zámku. Stoklasa chce panství získat do vlastnictví.

FDb.cz: 76%
FilmBox HD | Dnes 20:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905