Sledujte TV na 4 dalších zařízeních

až 7 dní zpětně kdykoliv a kdekoliv. Bez dalších poplatků.

Nový seriál exkluzivně na Skylinku

Osm příběhů o hledání lásky.

Ověření služeb na kartě

Chcete poradit s pořízením televize od Skylinku?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Videopůjčovna Skylink Live TV

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videopůjčovna se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry. Dokumentární filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, ty nejlepší seriály ze Skylink 7 a nakonec i pro dospělé diváky zajímavé příběhy z LEO TV (LEO TV dostupné pouze na smart TV a PC).

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna
Magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem. Vychází každé druhé pondělí. Nyní je bezplatně dostupný online pro PC a Mac, stejně jako pro tablety a chytré telefony se systémem Android a iOS.

Chci číst magazín

Programové tipy na Skylinku

World Darts Championship 2022

World Darts Championship 2022

sport

Záznam odpoledního programu 4. hracího dne Mistrovství světa v šipkách, Londýn, Velká Británie

Nova Sport 2 HD | Dnes 20:00
Hra o trůny III (2)

Hra o trůny III (2)

seriál

Fantasy seriál USA/VB (2013). Pět králů soupeří o jeden všemocný trůn v další nové řadě jedinečného seriálu z produkce HBO, který získal cenu Emmy a Zlatý Glóbus. Nechte se unést epickým příběhem o pokrytectví a zradě, ušlechtilosti a cti, dobývání a triumfu.

FDb.cz: 90%
HBO3 | Dnes 20:00
1917

1917

film

Válečný film USA/VB (2019). Jedinečný příbeh z I. svétové války se odehrává na západní frontě v dubnu 1917. Dva mladí britští vojáci dostanou těžko splnitelný rozkaz. Mají doručit naléhavou zprávu izolovanému regimentu. Pokud nebude zpráva doručená včas, 1600 vojáků čeká smrtící past. Aby se dostali k regimentu, budou muset projít nepřátelským územím. Čas je proti nim a cesta plná nebezpečí. Film byl nominován na Oscara (​https:​/​​/​cs.wikipedia.org​/​wiki​/​92._ro%C4%8Dn%C3%ADk_ud%C3%ADlen%C3%AD_Oscar%C5%AF" \o "92. ročník udílení Oscarů​), včetně kategorií nejlepší film (​https:​/​​/​cs.wikipedia.org​/​wiki​/​Oscar_za_nejlep%C5%A1%C3%AD_film" \o "Oscar za nejlepší film​), nejlepší režie (​https:​/​​/​cs.wikipedia.org​/​wiki​/​Oscar_za_nejlep%C5%A1%C3%AD_re%C5%BEii" \o "Oscar za nejlepší režii​) a nejlepší původní scénář. Získal cenu Zlatý glóbus (​https:​/​​/​cs.wikipedia.org​/​wiki​/​77._ro%C4%8Dn%C3%ADk_ud%C3%ADlen%C3%AD_Zlat%C3%BDch_gl%C3%B3b%C5%AF" \o "77. ročník udílení Zlatých glóbů​) v kategoriích nejlepší film – drama (​https:​/​​/​cs.wikipedia.org​/​wiki​/​Zlat%C3%BD_gl%C3%B3bus_za_nejlep%C5%A1%C3%AD_film_(drama)" \o "Zlatý glóbus za nejlepší film (drama)​) a nejlepší režie (​https:​/​​/​cs.wikipedia.org​/​wiki​/​Zlat%C3%BD_gl%C3%B3bus_za_nejlep%C5%A1%C3%AD_re%C5%BEii" \o "Zlatý glóbus za nejlepší režii​) a devět nominací na Filmovou cenu Britské akademie (​https:​/​​/​cs.wikipedia.org​/​wiki​/​73._ro%C4%8Dn%C3%ADk_ud%C3%ADlen%C3%AD_Filmov%C3%BDch_cen_Britsk%C3%A9_akademie" \o "73. ročník udílení Filmových cen Britské akademie​).

FDb.cz: 74%
JOJ Cinema HD | 11.07.2022 20:15
Smrt ve tmě 2

Smrt ve tmě 2

film

Pokračování úspěšného hororu se odehrává několik let od násilného vniknutí do domu, kde Norman Nordstrom (Stephen Lang) žije v tichém ústraní, dokud ho nedostihnou vlastní hříchy z minulosti.

FDb.cz: 62%
HBO2 | Úterý 21:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905