Sledujte TV na až 5 zařízeních

až 7 dní zpětně kdykoliv a kdekoliv. Bez dalších poplatků.

Přehled sportovních událostí

Jaká jsou ta nejlepší sportovní utkání, která můžete tento týden vidět na Skylinku?

Ověření služeb na kartě

Videotéka Skylink Live TV

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videotéka se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry. Dokumentární filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, ty nejlepší seriály CANAL+ a nakonec i pro dospělé diváky zajímavé příběhy z LEO TV (LEO TV dostupné pouze na PC).

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna
Magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s praktickými informacemi, který vychází jednou měsíčně jako promo verze v tištěné podobě. Rozšířená verze magazínu s televizním programem v elektronické podobě je bezplatně dostupná online pro PC a Mac, stejně jako pro tablety a chytré telefony se systémem Android a iOS.

Chci číst magazín

Programové tipy na Skylinku

V moci davu

V moci davu

film

Drama Švéd. (2008). Dvě rozkošné, ale poněkud afektované blondýnky spolu tlachají o ničem, trestají jednu skleničku za druhou a přitom se fotí. Skupinka mladíků se věnuje vzájemným sexuálním experimentům. Mladá učitelka se pokouší vyřešit případ šikany, které se na jednom z žáků dopouští její kolega učitel. Malý chlapec je během oslavy svých narozenin zraněn, ale bojí se o tom někomu říct. A i málo stačí k tomu, aby se řidič rozhodl udělat si ze svých cestujících vězně. A co tyto příběhy pojí? Skoro nic. Snad jen to, že se všechny odehrávají ve Švédsku. Ale stejně tak bychom mohli být jejich svědky kdekoli na světě, protože patrně nikde na planetě neexistuje místo, kde by lidé nepodléhali stádnímu chování, ale stejně tak neměli touhu se z davu a masovosti vymanit a překračovat společenská tabu. Formálně originální a svým vyzněním pozoruhodné i alarmující švédské drama s prvky černého humoru, které uspělo také na tuzemském filmovém festivalu v Karlových Varech, natočil v roce 2008 renomovaný skandinávský režisér Ruben Östlund.

FDb.cz: 60%
Film Europe HD | 01.06.2024 20:10
Duna

Duna

film

Sci-fi drama USA/Kan. (2021). Kultovní sci-fi dílo vypráví o mocenských bojích uvnitř galaktického Impéria, v nichž jde o ovládnutí planety Arrakis: zdroje vzácného koření - melanže, jež poskytuje zvláštní psychické schopnosti, které umožňují cestování vesmírem.

FDb.cz: 76%
HBO | Neděle 20:00
Ztracen na Aljašce

Ztracen na Aljašce

film

Thriller USA (2016). Dva bratři, kterým teče do bot, se domluví, že nafingují zmizení v aljašské divočině, a pak vytěží ze zázračného přežití. Jejich podvod se ale otočí proti nim. Bratři Miles (Drew Roy) a Liam (Shane Coffey) Westovi jsou v problémech, protože Miles dlhuje velkou sumu peněz gangsteru Joeovi Brightovi (Jason Momoa). Požádá Liama a jeho přítelkyni Lauren (Haley Webbová), aby mu pomohli. Musí se rychle dostat k penězům a vymyslí svoje zmizení na Aljašce. Svůj dramatický příběh o přežití v divočině a záchraně chce následně předat médiím a tak ho zpeněžit. A zaplatí dluhy. Obyvatelé města společně Milese hledají. Místní šerif Jim Huxley (Cary Elwes) ale není včerejší a je kousek od odhalení pravdy… S. Coffey, S. Mouzakis, Y. Klass, J. Teague.

FDb.cz: 80%
JOJ Cinema HD | Středa 20:15
WTA 500 Štrasburk

WTA 500 Štrasburk

sport

Burel - Svitolina, 2. kolo. Zápas elitní ženské tenisové série

CANAL+ Sport 2 | Dnes 21:30

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905