Sledujte TV na až 5 zařízeních

až 7 dní zpětně kdykoliv a kdekoliv. Bez dalších poplatků.

Přehled sportovních událostí

Jaká jsou ta nejlepší sportovní utkání, která můžete tento týden vidět na Skylinku?

Ověření služeb na kartě

Videotéka Skylink Live TV

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videotéka se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry. Dokumentární filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, ty nejlepší seriály CANAL+ a nakonec i pro dospělé diváky zajímavé příběhy z LEO TV (LEO TV dostupné pouze na PC).

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna
Magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s praktickými informacemi, který vychází jednou měsíčně jako promo verze v tištěné podobě. Rozšířená verze magazínu s televizním programem v elektronické podobě je bezplatně dostupná online pro PC a Mac, stejně jako pro tablety a chytré telefony se systémem Android a iOS.

Chci číst magazín

Programové tipy na Skylinku

Jezero

Jezero

film

Komediální horor USA (1999). Jazero Lake Placid je vyhľadávanou turistickou oblasťou, pre dravcov je to však revír, ktorý musia chrániť, a z ktorého musia odstrániť všetkých konkurentov. Keď sa niekoľko turistov stane obeťou neznámeho ľudožrúta, je povolaná na pomoc skupina ľudí, ktorá ho má zneškodniť. Nebude to však jednoduché, pretože každý z nich je úplne iný - Kelly Scottová je paleontologička, ktorá má ale z prírody strach a svojho prvého výjazdu do terénu sa skutočne hrozí. Jej odpor k otvoreným priestorom rozčuľuje ochrancu zvierat Jacka Wellsa, ktorý by sa najradšej obišiel bez jej "pomoci". Tretím v partii je miestny šerif, ktorý chce netvora za každú cenu nájsť a zneškodniť..

FDb.cz: 63%
AMC | Dnes 20:40
Hodný, zlý a mrtvý

Hodný, zlý a mrtvý

film

Thriller USA (2015). Brian Barnes se jednoho dne probudí zraněný v poušti, aniž by si na cokoliv pamatoval, nebo tušil, proč kolem něj leží osm těl a proč tu jsou čtyři miliony v hotovosti a dodávka plná kokainu. Sleduje ho nejen nechvalně proslulý drogový boss Danny Perez , který chce zpět své peníze, ale i agent Rooker a zkorumpovaný šerif Olson , který se v touze po bohatství nezastaví před ničím. Na útěku si Brian uvědomí, že čím víc si pamatuje, tím méně chce vědět, kým doopravdy je.

FilmBox | Pátek 20:00
Bláznův ráj

Bláznův ráj

film

Komedie USA (2023). Satirická komedie o nešťastném publicistovi Lennym, který se prosadí v Hollywoodu tím, že pomůže muži stát se velkou filmovou hvězdou.

FDb.cz: 60%
HBO2 | Dnes 21:10
Francouzská derby - PSG vs. Olympique Marseille

Francouzská derby - PSG vs. Olympique Marseille

sport

Sestřih nejlepších zápasů dvou tradičních týmů Ligue 1

Nova Sport 1 | Dnes 20:30

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905