Sledujte TV na 4 dalších zařízeních

až 7 dní zpětně kdykoliv a kdekoliv. Bez dalších poplatků.

Nový seriál exkluzivně na Skylinku

Osm příběhů o hledání lásky.

Ověření služeb na kartě

Chcete poradit s pořízením televize od Skylinku?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Videotéka Skylink Live TV

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videotéka se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry. Dokumentární filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, ty nejlepší seriály ze Skylink 7 a nakonec i pro dospělé diváky zajímavé příběhy z LEO TV (LEO TV dostupné pouze na smart TV a PC).

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna
Magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s praktickými informacemi, který vychází jednou měsíčně jako promo verze v tištěné podobě. Rozšířená verze magazínu s televizním programem v elektronické podobě je bezplatně dostupná online pro PC a Mac, stejně jako pro tablety a chytré telefony se systémem Android a iOS.

Chci číst magazín

Programové tipy na Skylinku

Králové zlodějů

Králové zlodějů

film

Krimifilm VB (2018). Kriminální film o bandě vysloužilých podvodníků, kteří spáchali největší loupež v dějinách Velké Británie. To, co začíná jako jejich labutí píseň, se rychle změní na brutální noční můru. Film je natočen podle nechvalně známé skutečné události. Film o veliké loupeži, které se dopustil gang bělovlasých chlapíků, v mládí patřících mezi britskou zločineckou elitu. V čele bandy stojí 77 letý Brian Reader (Michael Caine), jeden z nejchytřejších a nejchladnokrevnějších kriminálníků, jaké kdy svět znal. Pachatelé ve věku mezi 60 až téměř 80 let spolu naplánují loupež století. Scházejí se pravidelně tři roky v jedné pivárně v severním Londýně, až po třech letech, v roce 2015, počas velikonočního víkendu, začne akce. Vloupají se do úschovny klenotů společnosti Hatton Garden Safety Deposit. Na první pokus nejprve vyřadili z provozu poplašný systém a vyvrtali díru do zdi trezoru. Na další den se vrátili a uloupili šperky, zlato, diamanty a finanční hotovost v hodnotě kolem 200 milionů liber. Policie je přesvédčena, že loupež spáchali profesionálové. Na útěku se projeví charakter jednotlivých členů gangu, začínají se objevovat rozepře a narůstající nedůvěra.

FDb.cz: 65%
JOJ Cinema HD | Sobota 20:15
Chappie

Chappie

film

Akční sci-fi thriller USA/JAR (2015). V nepříliš vzdálené budoucnosti dohlíží na dodržování pořádku mechanické policejní jednotky. Nyní se jim ale lidé začínají bránit. Když dojde k odcizení a přeprogramování jednoho z policejních droidů, stane se robot jménem Chappie vůbec prvním robotem se schopností samostatného myšlení a cítění. Jak se jeho existence stává v očích mocných stále větší hrozbou pro celé lidstvo, nezastaví se tito před ničím, aby vynutili zachování statu quo a zajistili, aby byl Chappie současně i posledním robotem svého druhu.

FDb.cz: 70%
Film+ | Dnes 20:10
Fotbal: Major League Soccer 2022 - Ohlédnutí

Fotbal: Major League Soccer 2022 - Ohlédnutí

sport

Ohlédnutí za uplynulou sezónou nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer

Nova Sport 1 HD | Dnes 22:00
Euforie (4)

Euforie (4)

seriál

Euforie, dramatický seriál o dospívání, vypráví příběh skupiny středoškoláků, kteří se snaží vyznat v lásce a přátelství ve světě drog, sexu, traumat a sociálních sítí. V čele hereckého obsazení stojí herečka a zpěvačka Zendaya.

FDb.cz: 90%
HBO3 | Středa 20:00

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905