Soutěžte s Viasat Nature a dokumentaristou Davidem Attenboroughem

  • Soutěž
  • Autor Martin Půlpán
  • Foto Viasat Nature

U příležitosti oslav 90. narozenin známého dokumentaristy Davida Attenborougha si pro vás satelitní televize Skylink a dokumentární stanice Viasat Nature přichystaly soutěž o stan Bird 3 Classic a další zajímavé ceny.

Kdo je David Attenborough? 

Přírodovědec a televizní osobnost David Attenborough je otcem moderního přírodopisného dokumentu David Attenborough během svého života dosáhl bezpočtu úspěchů a ocenění. V roce 1985 byl pasován na rytíře, v roce 2002 obdržel Řád za zásluhy od královny Alžběty a je nositelem nejméně 31 čestných doktorátů britských univerzit, včetně Oxfordu a Cambridge. Průzkum veřejného mínění z roku 2014 ukázal, že je považován za nejdůvěryhodnější veřejnou osobnost ve Velké Británii. Attenborough je také podle dochovaných záznamů nejzcestovalejším člověkem v dějinách.

SLEDUJTE KAŽDÉ KVĚTNOVÉ PONDĚLÍ OD 20:00 DOKUMENTÁRNÍ SERIÁL VELKÝ BARIÉROVÝ ÚTES
 

David Attenborough se spojí s týmem ověnčeného cenami BAFTA a Emmy, aby po šedesáti letech znovu navštívil Velký bariérový útes a prozkoumal největší živou strukturu na světě. David Attenborough a jeho tým k práci využijí nejmodernější průzkumnou ponorku. Tento nádherný ráj je kromě jiného domovem žraloků, trpasličích plejtváků malých nebo karet obrovských. Pro Davida je však důležitější fakt ohrožení Velkého korálového útesu a jeho možného zániku. Popovídá si s vědci o tom, jak by tento přírodní klenot mohl být zachráněn před kompletním zničením.

Více o seriálu naleznete zde: viasatnature.cz/david_attenborough

O co soutěžíme?

1. CENA: Stan Bird 3 Classic

2. CENA: Reklamní předměty Viasat Nature

3. CENA: Reklamní předměty Viasat Nature

Pravidla soutěže:

Soutěže se mohou zúčastnit všichni zákazníci satelitní televize Skylink, kteří si předplácí jeden ze základních nebo prémiových balíčků Skylink. Do slosování budou zařazeny odpovědi, zaslané do 23.5.2016 do 23:59 hodin. 

Soutěžní otázka:

Jméno*Příjmení*
E-mail*Telefon*
Číslo vaší satelitní karty* 
Kde najdu číslo karty Skylink?
Číslo karty Skylink
najdete zde:

Poznámka:
Číslo karty opište bez mezer včetně poslední kontrolní číslice

 
*Povinná položka

Po 09. 05. 2016
Uvidíte na Viasat Nature součást balíčků Multi a Kombi
magazin-265x238px-HDprijimac-CZ.gif Stáhněte si magazín TV <br /> do svých tabletů, mobilů a nově i do PC a Maců.Google playApp StorePC a Mac