Soutěž

Soutěžte s Elenou o pohádkové ceny

Elena z Avaloru
Skylink Live TV

Sledujte na Disney Channel na skylink Live TV Sledovat

Magický příběh o odvážné princezně Eleně, která ve svých šestnácti letech musí vládnout celému království. Nový seriál Elena z Avaloru uvidíte na Disney Channel a nyní máte i jedinečnou možnost hrát o pohádkové ceny!

Sympatická teenagerka Elena se představuje v novém animovaném seriálu, který kromě dobrodružství přináší i spoustu zábavy a neuvěřitelných postav z jiných světů. Království Avalor totiž není jen tak ledajaké – kromě toho, že v jeho čele stojí korunní princezna, která se teprve učí, jak být královnou, na vás čekají také její odvážní přátelé a Jaquins, neuvěřitelní létající tvorové, kteří své princezně pomůžou z každého nebezpečí.


Tento svět je plný magie a kouzelných předmětů, ale také zloduchů, jenž by rádi usedli na trůn místo Eleny. Můžete sledovat, jak se mladičká princezna se vším vyrovná, nemá to totiž nejjednodušší. Místo toho, aby se věnovala společenskému životu, chystala se na plesy, dováděla se svou mladší sestrou a pomalu se rozhlížela po princi, jemuž by dala své srdce, ocitá se každou chvíli v nebezpečí a musí se starat o celou zemi.

 

Premiérový díl seriálu sledujte 29. 10. 2016 na Disney Channel.

 

 

Vyberte správnou odpověď na soutěžní otázku a vyhrajte jednu z překrásných cen!

 

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni zákazníci satelitní televize Skylink, kteří si předplácí jeden ze základních balíčků Smart, Multi, Kombi, Multi HD, HD Plus, Komplet nebo Flexi 7. Do slosování budou zařazeny odpovědi, zaslané do 31.10.2016 do 23:59 hodin.

Soutěž
Foto Disney Channel

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC