Hudba a lifestyle

Putování za utajenými specialitami

Pořad o gastronomii Putování za utajenými specialitami
Skylink Live TV

Sledujte na Spektrum HD na skylink Live TV Sledovat

Adam Richman se vydává na netradiční lov. V nejrůznějších amerických městech hledá ty nejunikátnější gastronomické speciality, na které jen tak každý nenarazí.

Herec a moderátor Adam Richman ve své dokumentární show Putování za utajenými specialitami provádí diváky nejen restauracemi a zajímavými putykami, ale táhne je i do postranních uliček a rušných tržišť, kde nachází a následně i ochutnává ty nejpodivnější delikatesy. Coby gastronomický odborník a trénovaný sushi kuchař, si Richman vede cestovní deník, který zahrnuje každou restauraci, kterou kdy navštívil od roku 1995. Aby si udržel dobrou kondici a zdraví i v průběhu natáčení, věnuje se dvakrát denně intenzivnímu tréninku. Richman také vydal knihu o americkém stravování, jeho historii a vývoji v netradičním antropologickém kontextu. Nenechte si ujít jeho pouť, která vždy pobaví a občas i šokuje.

Putování za utajenými specialitami

Hudba a lifestyle
Foto Spektrum
Spektrum HD sobota 22. 2. Můj TV program Satelitní televize: Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Komplet, Multi a Premium Internetová televize: Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Kombi+ HBO, Multi a Premium

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC