Dokument

Divoká Antarktida

Divoká Antarktida

Zmrzlý světadíl dalekého jihu ještě zdaleka nevydal všechna svá tajemství. To, co už víme třeba o jeho fauně, je ale fascinující.

Čtrnáct milionů čtverečních kilometrů. Bez stálých obyvatel. Bez států. Takový je jediný kontinent na světě – Antarktida. A není se co divit, extrémní přírodní podmínky zde nedávají lidskému rodu šanci na dlouhodobé osídlení, pokud tedy pomineme osazenstvo vědeckých stanic. Naopak jiným živočichům, těm je tu v rámci možností hej. V dokumentu Divoká Antarktida se můžete těšit na nádherné záběry každodenního antarktického života, které vám vyrazí dech. Roztomilí tučňáci okrádající kvůli budování hnízda ostatní, tuleni na válečné stezce i okouzlující tanec plejtváků ukáží ledové království na dalekém jihu v jeho celé kráse a rozmanitosti. Pro maximální zážitek doporučujeme sledovat pod teplou dekou a s hrnkem horkého čaje.

Divoká Antarktida

Dokument
Foto Nat Geo Wild
National Geographic Wild HD úterý 1. 1. Můj TV program Satelitní televize: Flexi 10, Kombi, Komplet a Multi Internetová televize: Kombi a Multi

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC