Pes a jeho blog – Vánoční speciál: Ze života mých lidí

  • Pro děti
  • Autor Jana Rajnochová
  • Foto Disney

Domácí mazlíčci do rodiny přinášejí radosti, ale i starosti. Co například dělat, když je váš pes hvězda internetu?

Avery, Chloe a Tyler jsou nevlastní sourozenci, kteří jsou nuceni spolu vycházet pod jednou střechou. Rodiče jim pořídí voříška Stana, který je ovšem trochu jiný, než ostatní psi v sousedství. Hlavně tím, že umí mluvit a na své internetové stránce dává celému světu nahlédnout hluboko do života rodiny, u které žije.
 
Když na to děti přijdou, zapřísahá je Stan, aby si jeho schopnosti nechaly pro sebe. Má strach, že bude odtržen od rodiny a odvlečen na vědecké pokusy. Stanovo tajemství rozhádané sourozence stmelí, a když se jednou prořekne před babičkou, je do všeho zasvěcena i ona. Situaci ovšem ještě může zkomplikovat Stanova kariéra na internetu – jeho vtipné články a komentáře čte snad celé země.
 
V hlavní roli seriálu se střídají fenka Kuma a pes Mick. Oba jsou protřelí profesionálové filmového průmyslu, vždyť prve jmenovaná si už zahrála v pěti snímcích. Seriálový hrdina nesnáší uštěkané špice a zbožňuje pudly. I když mluví, píše a v mnoha ohledech přemýšlí jako člověk, s ostatními psy sdílí zálibu ve žvýkání všemožných předmětů a nevraživost vůči kočkám. Jeho oblíbenou hračkou je plyšová opice, které říká Robert. 
 
Seriál Pes a jeho blog je mezinárodně úspěšný americký sitcom pro starší děti a dospívající. Společnost Disney právě točí třetí řadu seriálu, kterého od konce roku 2012 vzniklo již dvaapadesát dílů. Malé i větší diváky baví originální námět a spousta legrace, kterou hrdinové seriálu zažívají. Rodiče zase oceňují, že Stan děti také naučí něco o bezpečném užívání internetu.

Pes a jeho blog – Vánoční speciál (FDB: 91.4 %)

Po 22. 12. 2014
Uvidíte na Disney Channel součást balíčků Multi a Kombi

Režie Neal Israel, Shelley Jensen

Herci G. Hannelius, Blake Michael, Francesca Capaldi, Regan Burns, Beth Littleford, Denyse Tontz, Kayla Maisonet

magazin-265x238px-HDprijimac-CZ.gif Stáhněte si magazín TV <br /> do svých tabletů, mobilů a nově i do PC a Maců.Google playApp StorePC a Mac