Pro děti

Super trefa

Tým Supa Strikas

Být profesionálním hráčem fotbalu není jen tak. Chce to nejen talent, ale také pořádný trénink a kapku štěstí. To hlavní je však sehraný tým, což rozhodně nechybí animovaným hvězdám ze Supa Strikas.

Sehraná partička, jejímž hlavním protagonistou je mladý útočník Shakes, patří k nejlepším týmům na světě. Hoši si užívají své pozice hvězd a sportovních celebrit, ale rozhodně nezapomínají na to nejdůležitější, na fotbal. Musí se utkat s nejrůznějšími soupeři napříč všemi kontinenty a ne vždy jde o čistou hru. Kluci se ale rozhodně nevzdávají, přeci jen nejsou supertýmem nadarmo.

Superhrdinové skórují

Jihoafrický animovaný seriál má i svou komiksovou verzi a jak se dá čekat, je populární hlavně u kluků, kteří se rozhodně nebudou nudit. Nejde totiž jen o fotbal jako takový. Seriál je plný akce i záhad. Kluci se postupně utkávají s nejrůznějšími týmy, od Mexika po Čínu, a díky tomu se seznamují s pradávnými kořeny této nejpopulárnější hry na světě. Občas jim plány zkříží trocha magie, občas nějaká „levárna“, všechno je však nakonec posune kupředu a pomůže zlepšit jejich schopnosti. Každá epizoda je navíc takovým mikrodetektivním příběhem, protože, jak ví všichni správní fotbaloví hráči i fandové, poznat soupeře ještě před začátkem hry je důležité. Supertým tak postupně odhaluje různá tajemství, ale také švindlíře.

Hoši jsou veselá partička, na trénincích si ze sebe utahují a slovní špičkování k nim prostě patří. Každý z nich je sice úplně jiný, ale dohromady jsou neporazitelní, byť se potkají i s těmi největšími fotbalovými legendami. Seriál je navíc animovaný ve stylu klasických marvelovek – namakaní fotbalisté s ostře řezanými rysy si prostě musí poradit v každé situaci, jsou totiž superhrdiny zeleného trávníku.

Více najdete v tabletovém magazínu, který je dostupný pro iOS a Android, nebo pro PC.

Supa Strikas

Pro děti
Foto Disney Channel
Disney Channel pondělí 23. 5. Můj TV program Součást balíčků: Flexi 10, Kombi, Komplet a Multi

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na