Balíček Smart

Chytrá volba

Pokud patříte mezi fanoušky televizní zábavy, ale zároveň za ni nechcete platit moc, balíček Smart je pro vás jako dělaný. Na své si přijdou všichni příznivci kvalitní podívané, kteří touží po širším výběru.  S balíčkem Smart nebudete ochuzeni o nic, co vám televize může nabídnout - napínavé filmy, romantické komedie, skvělé dokumenty, sportovní přenosy nebo kvalitní pořady pro děti. Zkrátka spousta vynikajících televizních pořadů za parádní cenu!

Tip: Ideální volba místo Servisního poplatku. Předplatíte-li si balíček na 12 měsíců, zaplatíte jen 11. Navíc Servisní poplatek v ceně předplatného.

Smart
76 programů, z toho 37 v HD
Všeobecné 31, Filmové 14, Sportovní 6, Dokumentární 8, Hudební a lifestyle 7, Dětské 6, Erotické 4
Cena 239 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Skylink Live TV

Díky službě Skylink Live TV si užijete vaše oblíbené programy jako nikdy předtím! Stáhněte si aplikace do vašich mobilních zařízení.

Získat Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi, HD Plus, Multi HD a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Nemáte Skylink a chtěli byste zjistit, jak se jednoduše stát naším zákazníkem?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Více informací o nabídce Přejděte ke Skylinku