Balíček Digital

Vaše TV minimum

Každý má svůj způsob, jak relaxovat, ale co si budeme povídat - není nad to se po dlouhém dni uvelebit na pohodlném gauči, dát si něco dobrého a přitom s celou rodinou sledovat vaše oblíbené pořady! V balíčku Digital najdete všechny základní české a slovenské programy, z nichž je většina v HD kvalitě. Jedinou podmínkou příjmu programů je zaplacení Servisního poplatku.

Digital
50 programů, z toho 28 v HD
Všeobecné 25, Zpravodajské 7, Filmové 4, Sportovní 3, Dokumentární 2, Hudební a lifestyle 7, Dětské 2
+ dalších 102 nekódovaných programů
S uhrazeným Servisním poplatkem
Cena 0 Kč / měsíc

Přehled programů balíčku Digital

50 programů, z toho 28 v HD

Všeobecné

Zpravodajské

Filmové

Sportovní

Dokumentární

Hudební a lifestyle

Dětské


*  Program je dostupný pouze pro karty používané na území Slovenské republiky
ROBSONOVY RYBÁŘSKÉ GRAND SLAMY

ROBSONOVY RYBÁŘSKÉ GRAND SLAMY

V této desetidílné sérii, která nás vezme na výlet po celém světě, se herec a občasný rybář Robson Green připojí k mezinárodní hře rybářské asociace, kde být členem je nejvyšší poctou.

Dokáže chytit tři a více různých druhů ryb v průběhu pouhých 24 hodin? Podívá se na Kubu, do Kostariky, Michiganu, Miami, na Floridu, Aljašku, do Senegalu, San Diega a na další místa, kde se vrhne po hlavě do vody a soupeří i s rozmary počasí a nemilosrdným tikáním hodin při pokusu umístit se v knihách rekordů. Kolegové, kteří jsou také nadšenci pro pruty a navijáky, dodají zásobu užitečných tipů a triků. A nejmodernější kamerová technologie zachytí každé nahození Robsonova háčku, kdy pod vodou uvidíme nikým jiným neviděnou u sítě. To vše při pokusu stát se slavným v tomto grand slamu.

Premiérové díly každé pondělí ve 21:00 na Travel Channel (a na Skylink Ochutnávka).

Prima + 1 exkluzivně u Skylinku

Dáváme vám hodinu navíc

Honíte čas nebo čas honí vás a potřebujete hodinu navíc? Máte ji mít! Prima + 1 vám dává možnost užít si všechno to, co jste chtěli vidět o hodinu později. Takže se v klidu zdržte v zácpě, uspěte děti nebo zmeškejte začátek vašeho oblíbeného programu, protože za hodinu to začíná znovu.

Skylink Live TV

Sledujte TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Získat Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi, HD Plus, Multi HD a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Nebo můžete přejít ke Skylinku bez závazků.