Cinemax

Filmový
Cinemax je mainstreamově orientovaný program zaměřený na americkou a světovou filmovou produkci, originální Cinemax seriály a zároveň i nové seriály z US produkce; dramata, komedie, akční, dobrodružné i kriminální filmy, horory, fantasy a sci-fi. V programu Cinemaxu najdete každý den v týdnu něco speciálního. Neděle jsou věnovány velkým premiérám. Soboty si užijí fanoušci seriálů ve společnosti originální Cinemax i nových amerických seriálů. Pátky můžete strávit u kultovních a hororových filmů. Středy přinesou dramatické filmy a thrillery.
Rozlišení: SD / MPEG-4
Země: Česká republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

 Programy vysílané ve formátu SD / MPEG-4 jsou dostupné jen majitelům HD přijímačů.

Akční nabídka HBO

Objednejte si balíček HBO Standard nebo HBO MaxPack na 12 měsíců a zaplaťte jen 10!

Mějte přístup k filmové produkci z dílny HBO za zvýhodněnou cenu. V objednávce zvolte 12 měsíců a zaplatíte cenu pouze za 10 měsíců. 2 měsíce od nás dostanete jako dárek!

již od 2 350 Kč / 12 měsíců
Darovat balíček formou Dárkového poukazu
 
Platnost akce do 31. 1. 2017
 
Akce balíčku

Programové balíčky, v kterých najdete program Cinemax

Nemáte Skylink a chtěli byste zjistit, jak se jednoduše stát naším zákazníkem?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.
Bolt - pes pro každý případ

Bolt - pes pro každý případ

Život superpsa Bolta je plný dobrodružství, nebezpečí a nástrah. Sledujte Boltovo dosud největší dobrodružství – cestu napříč skutečnou Amerikou za jeho majitelkou a hereckou kolegyní Penny.

Život superpsa Bolta je plný dobrodružství, nebezpečí a nástrah – přinejmenším tehdy, pokud běží kamery. Když se hrdina hollywoodského hitového televizního seriálu souhrou náhod ocitne ve studiu v New Yorku, začne Boltovo dosud největší dobrodružství – cesta napříč skutečnou Amerikou za jeho majitelkou a hereckou kolegyní Penny. Vyzbrojen pouze iluzemi o tom, že jeho fantastické dovednosti a schopnosti jsou skutečné, a dvěma bizarními společníky – apatickou toulavou kočkou Mickou a křečkem s televizní závislostí, Bivoj – Bolt zjišťuje, že k tomu, aby se stal hrdinou, nepotřebuje superschopnosti.

Čtvrtek 01.09.2016 | 00:00 | HBO GO

Programové tipy Cinemax

Aktuální parametry a frekvence ladění Cinemax

 
Satelit Kmitočet (MHz) Polarizace FEC Symbol. rychlost (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off