Film / seriál

Hledání Felliniho

Hledání Felliniho
Skylink Live TV

Sledujte na HBO3 na skylink Live TV Sledovat

Možná i vy máte nějaký film či knihu, které vám navždy změnily život a pohled na něj. Dvacetiletá Lucy se takto zamiluje do snímku Silnice Federica Felliniho a jeho hloubka ji donutí vyrazit po stopách slavného režiséra až do jeho domovské Itálie.

Lucy Cunninghamová žije ve svých dvaceti neuvěřitelně nudný život. Jedinou kamarádkou je jí její ochranitelská matka, kluky viděla maximálně z rychlíku a nejdál vyrazila možná do místního obchodu. Teď však cítí, že je načase dospět. Vyrazí tedy na první pracovní pohovor do Clevelandu, místo vysněné pozice však na zdejším filmovém festivalu objeví magickou tvorbu slavného Federica Felliniho. Ta ji nadchne natolik, že opustí vše, co dosud znala, a vydá se po stopách italského režiséra do jeho domoviny. Snová cesta protknutá Felliniho tvorbou otevře v dívce dosud netušené stránky duše a schopnost otevřít se tajemstvím, která bublala pod povrchem. Hledání Felliniho je celovečerní režisérskou premiérou talentovaného Jihoafričana Tarona Lextona.

Hledání Felliniho

Film / seriál
Hodnocení FDB 66,7 %
Foto HBO3

Režie Taron Lexton

Obsazení Ksenia Solo, Maria Bello, Beth Riesgraf, Mary Lynn Rajskub, Barbara Bouchet, Andrea Osvárt, David O'Donnell

Délka 99 min.

Rok 2017

HBO3 středa 11. 4. Můj TV program Satelitní televize: HBO MaxPack, HBO Standard, Komplet a Premium Internetová televize: HBO, Kombi+ HBO a Premium

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC