Sport

FIFA – Ukradený sport

FIFA – Ukradený sport – dokument
Skylink Live TV

Sledujte na Skylink 7 na skylink Live TV Sledovat

Fotbal v zajetí hrstky vyvolených a byznysu

Volba Kataru jako pořadatele světového mistrovství ve fotbale pro rok 2022 vyvolala celosvětové pobouření. Země bez jakékoliv fotbalové infrastruktury, s letními teplotami kolem 50 °C se jevila jako poslední místo pro pořádání největšího fotbalového svátku na planetě.

Tehdejší vedení FIFA, a především její prezident Sepp Blatter spolu s Chuckem Blazerem, se navíc po řadě předchozích skandálů netěšilo nejlepší pověsti. Zvěsti o všudypřítomné korupci a tlak novinářů vedl nakonec k vyšetřování pozadí kontroverzní volby. Odhalení překonala i ty nejdivočejší představy. Jak řekl jeden ze zasvěcených – vedení FIFA připomínalo rodinu Sopránů, jen s mnohem horšími lidmi. Dokument mapuje toky peněz, zásahy politiků, pikantní detaily z rozmařilého života fotbalových funkcionářů, až po jejich odhalení a rezignaci na výnosné posty.

FIFA – Ukradený sport

Sport
Foto Skylink 7
Skylink 7 úterý 2. 8. Můj TV program Satelitní televize: Digital, Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televize: CANAL+ Sport, Kombi+, Mini, Multi a Smart

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC