Soutěž

Soutěžte s National Geographic a novým seriálem Génius

Soutěžte o krásné ceny a poznejte s National Geographic bouřlivou životní dráhu Alberta Einsteina. Od akademických nezdarů i úspěchů po jeho soukromí a hledání lásky. Výkonnými producenty jsou držitelé Oscara Brian Grazer a Ron Howard, v hlavní roli Alberta Einsteina se představí Geoffrey Rush.

Seriál GENIUS sleduje Einsteinův vzestup od jeho skromných počátků coby nápaditého a nepoddajného myslitele, přes problémy se získáním uznání ze strany oficiálních struktur, po jeho postavení celosvětové celebrity. Člověka, který svou teorií relativity odhalil tajemství kosmu. Seriál nenechává bez povšimnutí ani jeho citové kolísání ve vztahu k nejbližšímu okolí, a to včetně jeho dětí, obou manželek i různých žen, se kterými je podváděl.

Seriál se odehrává v bouřlivém období dvou světových válek. Tváří v tvář narůstajícímu antisemitismu v Evropě, špehování a hrozbě jaderné katastrofy je Einstein vystaven mnoha zkouškám jako manžel, otec i jako zásadový člověk, jehož vlastní život je v ohrožení.

 

Do soukromí Alberta Einsteina můžete mimo jiné nahlédnout i ZDE.

Každou neděli od 23.dubna ve 21 hodin na National Geographic.

Genius_ceny.jpg

A o co soutěžíme?

Vyhrát můžete audioknihu Einstein - Jeho život a vesmír od Waltera Isaacsona, společenské hry a trička Génius.

 

Co především proslavilo Alberta Einsteina?
Kde najdu číslo karty Skylink?
Číslo karty Skylink
najdete zde:

Poznámka:
Číslo karty opište
bez mezer včetně
poslední kontrolní číslice

Pravidla soutěže: Soutěže se mohou zúčastnit všichni zákazníci satelitní televize Skylink, kteří mají na dekódovací kartě Skylink aktivní jeden ze základních balíčků Smart, Multi, Kombi, Multi HD, HD Plus, Komplet nebo Flexi 7. Do slosování budou zařazeny odpovědi, zaslané do 7.5.2017 do 23:59 hodin.

Génius

Soutěž

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na