Soutěž

Nalaďte si stanici Prima Comedy Central

Prima Comedy Central
Skylink Live TV

Sledujte na Paramount Network na skylink Live TV Sledovat

Prima Comedy Central je televizní stanice globální komediální sítě Comedy Central. Nová televizní stanice sází nejen na osvědčenou klasiku, ale také na originální pořady, které budou zcela odpovídat lokálnímu obsahu.

Nekonvenční South Park, populární Griffinovi nebo osvědčená Taková normální rodinka. Na to a ještě více se můžete těšit ve vysílání Prima Comedy Central. Kromě toho program nabídne nové a v Čechách neokoukané seriály jako Americký táta nebo Svět podle Jima. Prima Comedy Central chce zaujmout diváka širokou škálou nabídky svých pořadů, které přinesou nekonečnou porci zábavy a humoru.

Comedy Central poskytuje divákům na celém světě jednak prémiové mezinárodní pořady v lokalizované podobě, jednak domácí produkci. V rámci české produkce se televize spojila s komediální dvojicí Tomáš Měcháček a Tomáš Jeřábek. Společně pak vytvořili ironickou a nekorektní show „Potkali se na sídláku“, která si z ničeho nebere servítky. Od nového roku také televize nabízí porci exkluzivních stand-upů. Přes den navíc Prima Comedy Central vysílá hravé a dobrodružné seriály pro nejmenší diváky, které pocházejí z dílny stanice Nickelodeon.

S Prima Comedy Central nyní můžete vyhrát i dárkové předměty s tématikou populárních seriálů z dílny Comedy Central.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Soutěže se mohou zúčastnit všichni zákazníci satelitní televize Skylink, kteří si předplácí jeden ze základních nebo prémiových balíčků Skylink. Dále pak zákazníci, kteří mají řádně zaplacen Servisní poplatek. Do slosování budou zařazeny odpovědi, zaslané do 30.4.2016 do 23:59 hodin.

SERIÁLY, KTERÉ SI MŮŽETE UŽÍT NA PRIMA COMEDY CENTRAL.

GRIFFINOVI

Osudy (ne)normální americké rodinky Griffinových zaručeně pobaví všechny kterým Simpsonovi připadají moc konvenční a humor South parku zase moc hrubý. Otec (nikoli však hlava) rodiny Peter se chová naprosto nezodpovědně a lehkovážně. Takže zodpovědnost padá na hlavu jeho ženy Lois. Nejzajímavější postavou seriálu je však jejich nejmladší syn Stewie, který nenávidí všechny a všechno, včetně vlastní rodiny. Důležitý je také pes s jasnými sklony k alkoholizmu. Seriál je až po okraj naplněn haldou gegů, takže ne všechny musejí být nutně k popukání, ale pokud vás nezaujme hned první díl, druhý vás určitě dostane.

MĚSTEČKO SOUTH PARK

South Park je americký animovaný seriál vytvořený Treyem Parkerem a Mattem Stonem pro televizní stanici Comedy Central. Seriál pro dospělé se proslavil svým drsným jazykem a neskutečným humorem, který se dotýká širokého spektra témat. Příběhy se točí kolem čtyř chlapců, Stana Marshe, Kylea Broflovského, Erica Cartmana a Kennyho McCormicka, a jejich bizarních dobrodružství ve smyšleném coloradském městě a jeho okolí. 

TAKOVÁ MODERNÍ RODINKA

Americký komediální seriál nám představuje novodobý rodinný klan, v jehož čele stojí šedesátník Jay Pritchett se svou novou mladou manželkou a vyženěným synkem, Jayova dospělá dcera se třemi potomky a syn, který se svým partnerem právě adoptoval dítě. Kdysi osvědčený rodinný model žena + muž + dvě až tři děti už je dávno minulostí a tento americký sitcom nám představuje moderní rodinu z počátku 21. století. Vlastně tři rodiny, které nicméně dohromady tvoří klan Pritchettových.

SVĚT PODLE JIMA

Jim Belushi hraje Jima, milujícího manžela, otce a švagra v této rodinné komedii ze současnosti vytvořené pro ABC. Šťastně ženatý Jim je spokojený se svou životní rolí. Svou rodinu živí prací ve stavebnictví, své ženě Cheryl pomáhá s výchovou tří dětí a občas se schází se svou šestičlennou bluesovou skupinou na zkoušky v garáži. Teoreticky má na všechno odpověď, v praxi to tak ale vždy být nemusí…

JAK NALADIT STANICI PRIMA COMEDY CENTRAL?

Satelit:                                   Astra 23,5°E

Kmitočet:                               11 895 MHz

Polarizace:                           Vertikální

FEC:                                      5/6

Symbolová rychlost:           27 500 kS/s

Norma:                                  DVB-S

Pilot:                                      OFF      

Program je vysílán ve formátu MPEG-4/SD – pro jeho příjem je nutný HD satelitní přijímač (nejlépe s certifikátem Skylink READY).

Soutěž
Foto Prima Comedy Central

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC