Hudba a lifestyle

Britové v divočině

Britové v divočině – dokumentární série
Skylink Live TV

Sledujte na Skylink 7 na skylink Live TV Sledovat

Odhalte neuvěřitelné příběhy britských rodin.

Britský moderátor a farmář Jimmy Doherty se vydává na netradiční výpravu. Cestuje po světě a vyhledává obyčejné britské rodiny, které se rozhodly žít na těch nejodlehlejších a nejopuštěnějších místech planety.V každé epizodě Jimmy navštíví jednu rodinu, chvíli s ní žije a pomáhá jí.

Zároveň však poznává, jak náročný životní styl to může být, když se musí potýkat jak s nebezpečnými medvědy, šest metrů dlouhými krajtami, tak s divokými včelami a bojovými mravenci. Během putování se Jimmy snaží zjistit, zda jsou tito neohrožení Britové díky jednoduššímu způsobu života šťastnější a zda bychom se z jejich zkušeností mohli něčemu přiučit. Na svých dobrodružných cestách zavítá jak do mrazivého Yukonu na severu Kanady, do džungle vzdáleného indonéského ostrova plného nebezpečných zvířat, tak ke břehům řeky Nil v Ugandě.

Britové v divočině

Hudba a lifestyle
Foto Skylink 7
Skylink 7 čtvrtek 8. 9. Můj TV program Satelitní televize: Digital, Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televize: CANAL+, Kombi+, Kombi+ HBO, Mini, Multi a Smart

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC