Film / seriál

Neřízená střela

Neřízená střela – akční komedie
Skylink Live TV

Sledujte na Skylink 7 na skylink Live TV Sledovat

Komedie Neřízená střela se může pochlubit hvězdným obsazením, nabitým dějem plným černého humoru, ohňostrojem dokonale absurdních situací i vybroušenými dialogy.

Jakpak by ne, když za tímto snímkem stojí legendární scenárista a režisér Jonathan Lynn, spoluautor a režisér kultovních seriálů Jistě, pane ministře a Jistě, pane premiére či takových pecek jako Můj soused zabiják. O čem se rozhodl vyprávět tentokrát?

Victor Maynard (Bill Nighy) je gentleman středního věku, elegantního zevnějšku a vybraných způsobů. Za dohledu maminky pokračuje ve zděděné rodinné živnosti nájemného vraha. Své řemeslo vykonává s láskou a fortelem. A je v tom dobrý. Vlastně nejlepší. Až do chvíle, kdy dostane za úkol zabít krásnou podvodnici Rose (Emily Blunt), která jeho klientovi prodá zfalšovaný obraz Rembrandta. Její drzost, bezprostřednost i živelnost vykolejí Victora víc, než by chtěl. Sled bláznivých událostí nabere nečekaný směr ve chvíli, kdy se na scéně objeví další zabijáci s úkolem zlikvidovat Rose a její přátele.

ZDE BUDE UMÍSTĚNA GALERIE

Neřízená střela

Film / seriál
Hodnocení redakce
Foto Skylink 7

Režie Jonathan Lynn

Scénář Lucinda Coxon

Obsazení Bill Nighy, Emily Blunt, Rupert Grint, Rupert Everett, Eileen Atkins, Martin Freeman, Geoff Bell, Rory Kinnear, Alexis Rodney, Gregor Fisher

Skylink 7 pondělí 27. 6. Můj TV program Satelitní televize: Digital, Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televize: CANAL+ Sport, Kombi+, Mini, Multi a Smart

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC