Film / seriál

Komedie Café Society

Café Society – romantická komedie
Skylink Live TV

Sledujte na Skylink 7 na skylink Live TV Sledovat

Milostný trojúhelník zasazený do období zlaté éry Hollywoodu 30. let dýchá nostalgií, pohodou a jemným humorem.

Woody Allen je režisérskou stálicí, na kterou se lze spolehnout. Jak v kvalitě jeho produkce, tak v tom, že každý rok přidá do své filmografie další půvabný přírůstek. Café Society spatřilo světlo světa v roce 2016.

Jde o příběh židovského mladíka Bobbyho (Jesse Eisenberg), který opustí rodný New York, aby se vydal do velkého Hollywoodu za svým snem. Jak už to bývá, ne vše jde podle plánu. A tak, ačkoliv dostane místo v agentuře svého vlivného a bohatého strýce Phila (Steve Carell), to, co jej trápí, nejsou existenční otázky, ale láska. Dny jeho štěstí s Vonnie (Kristen Stewart) se nachýlí ke konci, když zjistí, že je jen jedním z vrcholů milostného trojúhelníku. Tak už to ostatně v Allenových filmech a nakonec i v životě bývá. Hořkosladký příběh, který byl uveden rovněž na Karlovarském filmovém festivalu, dokonale zprostředkovává dobovou atmosféru losangeleských rezidencí, kaváren, klubů i večírků a to vše za doprovodu vytříbené jazzové hudby.

Café Society

Film / seriál
Hodnocení FDB 67,1 % Hodnocení redakce
Foto Skylink 7

Režie Woody Allen

Obsazení Jeannie Berlin, Steve Carell, Jesse Eisenberg, Blake Lively, Parker Posey, Kristen Stewart, Corey Stoll

Délka 96 min.

Rok 2016

Skylink 7 neděle 9. 10. Můj TV program Satelitní televize: Digital, Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televize: CANAL+ Sport, Kombi+, Mini, Multi a Smart

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC