Film / seriál

Kolekce Homolkovi

Homolkovi – série českých komedií
Skylink Live TV

Sledujte na Skylink 7 na skylink Live TV Sledovat

Série komedií Ecce homo Homolka, Hogo fogo Homolka a Homolka a tobolka patří k těm filmům, které nestárnou!

Geniální scénář i režie, perfektní herecké výkony včetně dvojčat Formanovic a hlášky, které už zlidověly, udělaly z příběhů o Homolkových klenot domácí kinematografie, na které se každý rád podívá třeba i po sté. Jsou totiž velmi trefnou a zábavnou satirou na život „typické“ české rodiny – takové, jakých je i dnes kolem nás víc než dost a v které poznáváme sami sebe.

Komedie, v nichž sledujeme nekonečné rozmíšky dvou manželských generací doma, na výletech i na horách, má na svědomí scenárista a režisér Jaroslav Papoušek. Ač původně směřoval k jiné profesi, do světa filmu ho v roce 1963 nečekaně přivedla jeho novela Černý Petr. Ta okouzlila režiséra Miloše Formana natolik, že ji zfilmoval a s Papouškem se rozhodl spolupracovat i na dalších svých projektech jako Lásky jedné plavovlásky nebo Hoří, má panenko.

Ecce homo Homolka

Film / seriál
Hodnocení FDB 81,3 % Hodnocení redakce
Foto Skylink 7

Režie Jaroslav Papoušek

Obsazení Josef Šebánek, Marie Motlová, František Husák, Helena Růžičková, Matěj Forman, Petr Forman, Yvonne Kodoňová

Délka 80 min.

Rok 1969

Skylink 7 neděle 23. 10. Můj TV program Satelitní televize: Digital, Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televize: CANAL+, Kombi+, Kombi+ HBO, Mini, Multi a Smart

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC