Film / seriál

Bobule

Bobule – česká komedie
Skylink Live TV

Sledujte na Skylink 7 na skylink Live TV Sledovat

Vtipná oddechovka zasazená mezi vinice a sklípky vás zalije pohodou. Romantický příběh uchvátil nejen diváky, ale i samotné hlavní protagonisty, kteří se během natáčení dali dohromady.

Co se stane, když dva neúspěšní podvodníčci utečou před policií z Prahy na Jižní Moravu? Rozuzlení najdete v kultovní komedii Tomáše Bařiny, autora legendární reklamy s „Bóbikem“.

Snímek Bobule zachytil pohodovou atmosféru slunných vinic tak dokonale, že i představitelé ústřední dvojice – Kryštof Hádek a Lukáš Langmajer – se na dva natáčecí dny „zapomněli“ v jednom ze sklípků. Hádek se navíc během natáčení sblížil s filmovou partnerkou Terezou Voříškovou natolik, až se stali partnery i v reálném životě. Prostě ženy, víno, pohoda.

Bobule

Film / seriál
Hodnocení FDB 70,8 % Hodnocení redakce
Foto Skylink 7

Režie Tomáš Bařina

Scénář Tomáš Bařina, Rudolf Merkner

Obsazení Kryštof Hádek, Lukáš Langmajer, Lubomír Lipský, Tereza Ramba, Václav Postránecký, Marian Roden, Miroslav Táborský

Délka 99 min.

Rok 2008

Skylink 7 sobota 20. 11. Můj TV program Satelitní televize: Digital, Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televize: CANAL+, Kombi+, Kombi+ HBO, Mini, Multi a Smart

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC