Dokument

Představení stanice UP Network

Představení stanice UP Network

UP Network je televizní stanice, díky které budete vždy hlavou tak trochu v oblacích. Je totiž první televizní stanicí v Evropě věnující se výhradně letectví, vesmíru a všemu, co se hýbe nad zemí.

Stanice, kde si na své přijdou nejen fanoušci letectví, ale i cestovatelé a další zvědavci, kteří se chtějí dozvědět zajímavosti, souvislosti a zákulisní informace. Nepřetržitě nabízí úspěšné dokumenty, vlastní tvorbu, zábavné pořady i vzrušující pohledy do unikátní práce lidí v leteckém průmyslu. Dokumenty se věnují nejen leteckým konstrukcím, letadlům, ale i zaměstnancům letišť a leteckých společností. Stanice navíc spolupracuje i s youtubery a planespottery z celého světa.

I v průběhu září jsou pro letadelchtivé diváky nachystány pořady, jako například oblíbené Vteřiny před katastrofou, během kterých můžete být svědky havárie Airbusu A300-600R, jenž se krátce po vzletu setkává s turbulencemi katastrofických rozměrů. Dojde i na Nouzové přistání, v němž bude John Wildey přistávat bez jakýchkoli zkušeností a za strašlivých podmínek s letadlem, aby si zachránil holý život. Těšit se dále můžete na vyprávění příběhů Letadel, která změnila svět!, navštívíte mnohá Jedinečná letiště a prožijete společně s piloty Neuvěřitelné příběhy letadel. Připravte se na to, že si občas budete připadat, že jste Vzhůru nohama a nechte se překvapit neuvěřitelnými příběhy Vzdušných válečníků.

Stanice zahájila vysílání 14. 4. 2017 ve 20.00, má tedy za sebou více než rok úspěšného fungování. I vy se díky ní nyní můžete proletět kdykoli budete mít chuť, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Představení stanice UP Network

Dokument
Foto UP Network
UP NETWORK středa 5. 9. Můj TV program Satelitní televize: Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC