Dokument

Dokumentární seriál Milostný švindl

Milostný švindl – dokumentární seriál
Skylink Live TV

Sledujte na Skylink 7 na skylink Live TV Sledovat

Sňatkový podvodník Richard Scott Smith měl dlouho a štěstí. Až do chvíle, kdy se jeho oběti spojily a rozhodly se domoci spravedlnosti.

Osudy žen, které se staly obětí vykutáleného sňatkového podvodníka, popisuje čtyřdílná dokumentární krimisérie Milostný švindl. Protagonistky příběhu byly nejen okradeny o spoustu peněz, ale také o své sny a důstojnost. Pobuřujícího případu se nakonec ujaly oceňované producentky a režisérky Heidi Ewing (Jednou se potkáme, Jesus Camp) a Rachel Grady (Detropia, Na křižovatce).

S pomocí soukromé lovkyně hlav se rozhodly vypátrat aktuální místo pobytu Richarda, po kterém se mezitím slehla zem. Průběh tohoto vyšetřování a svědectví obětí, jež touží po odplatě, tvoří směs napínavých a emocionálně silných scén. Dokument Milostný švindl prvně uvedli na prestižním festivalu Sundance, v roce 2021 získal nominaci na cenu Independent Spirit Awards.

Milostný švindl

Dokument
Foto Skylink 7
Skylink 7 úterý 22. 3. Můj TV program Satelitní televize: Digital, Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televize: CANAL+, Kombi+, Kombi+ HBO, Mini, Multi a Smart

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC