Dokument

Dokument Moje baculaté léto

Moje baculaté léto – dokumentární série
Skylink Live TV

Sledujte na Skylink 7 na skylink Live TV Sledovat

Skupina tlouštíků se učí akceptovát svá těla.

Osm extrémně obézních Britů se vydává na dovolenou do Karibiku, aby se naučili přijímat svá těla a přestali se stydět za nadbytečná kila. Jim King zde vytvořil ráj pro tlouštíky. The Resort je jediným hotelem na světě, který je speciálně uzpůsobený pro lidi s nadváhou. Ať už jde o rozšířené dveře, vyztužené postele, nebo široké židle a lehátka, která unesou až 250 kilogramů, hosté se nemusí obávat žádných trapných okamžiků.

Dokonce i personál má pár kilo navíc. Součástí pobytu je také terapeutický program, který návštěvníkům pomáhá zahnat stud a učí je akceptovat, jací jsou. Někteří se poprvé v životě odváží ukázat v plavkách a jít si zaplavat. V The Resort se nemusí strachovat, co si o nich ostatní pomyslí. Díky tomu se domů vracejí spokojenější a sebevědomější lidé, kteří jsou připraveni změnit svůj život k lepšímu.

Moje baculaté léto

Dokument
Foto Skylink 7
Skylink 7 úterý 27. 9. Můj TV program Satelitní televize: Digital, Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televize: CANAL+, Kombi+, Kombi+ HBO, Mini, Multi a Smart

Kompletní magazín se spoustou dalších článků najdete volně ke stažení na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC