Balíček Digital

Internetová televize Skylink Live TV
Náš nejmenší balíček pro sledování internetové televize Digital obsahuje základní české programy. K dispozici je živé vysílání, spuštění právě běžícícho programu od začátku, 7denní archív vysílání a videopůjčovna.
Digital
31 programů, z toho 22 v HD
Všeobecné 17, Filmové 3, Sportovní 1, Dokumentární 3, Hudební a lifestyle 5, Dětské 1, Zpravodajské 1
S uhrazeným Servisním poplatkem
0 Kč / měsíc

Přehled programů balíčku Digital

31 programů, z toho 22 v HD

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko

Chcete sledovat TV přes internet?

Díky Skylink Live TV můžete sledovat programy živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV pro smart TV a mobilní zařízení nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Internetovou televizi Skylink Live TV můžete vyzkoušet na 30 dní zcela zdarma!

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Videopůjčovna

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videopůjčovna se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry. Dokumentární filmy od Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, ty nejlepší seriály ze Skylink 7 a nakonec i pro dospělé diváky zajímavé příběhy z LEO TV (LEO TV dostupné pouze na smart TV a PC).

 
Videopůjčovna

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1