Samsung EVO-S

Samsung EVO-S je satelitní přijímač, který vyvinula firma SAMSUNG speciálně pro satelitní platformu Skylink. Přijímač je určen všem novým i stávajícím zákazníkům Skylinku, kteří si pořizují nový HD přijímač, ale zejména těm, kteří chtějí vedle standardního příjmu satelitní televize používat novou službu Skylink Live TV.
 

Výhody přijímače Samsung EVO-S

 • Integrovaná dekódovací karta Skylink – na rozdíl od jiných satelitních přijímačů má tento přijímač již vloženou dekódovací kartu Skylink. Její jedenáctimístné číslo najdete na samolepce na spodní straně přijímače, nebo jej můžete zobrazit na televizoru prostřednictvím menu přijímače.
 • FastScan – přijímač je vybaven funkcí pro automatické ladění a uspořádání programů.
 • Hybridní satelitní přijímač – vedle standardního příjmu satelitní televize Skylink umožňuje navíc i připojení k internetu a tím využití dalších služeb na televizním přijímači – zejména nové služby Skylink Live TV (pro bezproblémovou funkčnost služby je doporučená rychlost připojení k Internetu min. 10 Mb/s. Otestujte si rychlost vašeho připojení).
 • EPG – v případě připojení přijímače k internetu je automaticky k dispozici rozšířené EPG (rozšířený popis programu + obrázky).
 • Dvou tunerový přijímač – díky dvěma vestavěným satelitním tunerům v přijímači můžete nahrávat dva kódované HD (SD) programy ze dvou různých frekvencí (transpondérů) současně a třetí kódovaný HD (SD) program sledovat (ten samozřejmě musí být z jednoho ze dvou transpondérů, ze kterých je nahrávaný program). Časovač je pohodlně nastavitelný z EPG přijímače, ale i ostatních zařízení stejného uživatele (PC, tablety, chytré telefony).
 • Pause – funkce umožňující pozastavení a pozdější spuštění programu.
 • Jednotné ovládání – přijímač i všechna zařízení přihlášená k jednomu zákaznickému účtu služby Skylink Live TV používají jednotný software pro snadnou obsluhu.

Prodej

Maloobchodní prodej byl zahájen 7. října 2016, a to prostřednictvím sítě prodejců satelitní techniky.
 

Jak propojit satelitní přijímač SAMSUNG EVO-S s internetem, pokud je router velmi daleko od televize​

Pokud máte vaši televizi se satelitním přijímačem SAMSUNG EVO-S v  jiné místnosti než je váš modem nebo router, pak vám doporučujeme použít sadu síťových adaptérů (tzv. wifi extender nebo wifi opakovač), které umožňují propojení routeru/modemu se satelitním přijímačem pomocí zásuvek elektrické sítě.

Pozor, součástí tohoto síťového adaptéru musí být LAN (Ethernet) konektor. Pomocí Ethernetového  kabelu propojíte modem nebo router se síťovým adaptérem zapojeným do zásuvky v jedné místnosti a v druhé místnosti pak další síťový adaptér zapojený do zásuvky propojíte se satelitním přijímačem SAMSUNG EVO-S.

Zapojení je velmi jednoduchá a není třeba instalovat dodatečnou kabeláž mezi dvěma místnostmi. Síťové adaptéry jsou k dostání u většiny prodejců elektroniky.


Jak aktivovat integrovanou dekódovací kartu

Pro příjem satelitní televize Skylink je potřeba nejdříve aktivovat dekódovací kartu Skylink, a to ve dvou krocích:

 1. REGISTRACE SLUŽEB SKYLINK
 2. PŘEDPLACENÍ LIBOVOLNÉHO PROGRAMOVÉHO BALÍČKU

Ad 1) Registrace služeb Skylink

Registraci lze provést jednoduše v Zákaznické zóně na webu Skylinku.

Pro registraci je potřeba vyplnit Registrační údaje a uhradit Registrační poplatek.

Výše registračního poplatku je závislá na účelu použití karty:

 1. 999 Kč – týká se nových nebo stávajících zákazníků, kteří budou novou dekódovací kartu používat pro první nebo další zdroj televizního příjmů nezávislého na jiné dekódovací kartě.
 2. 0 Kč – týká se stávajících zákazníků, kteří satelitní přijímač a dekódovací kartu použijí jako náhradu za původní dekódovací kartu, která tím bude automaticky deaktivována.
 3. 0 Kč – týká se stávajících zákazníků, kteří novou dekódovací karta použijí jako kartu NEXT pro službu DRUHÁ KARTA (programová nabídka na nové kartě bude kopírovat nabídku na původní „mateřské“ kartě). Při volbě této registrace je nutné uhradit roční poplatek za službu Druhá karta, který činí 1188 Kč.

Registrací služeb Skylink dojde k uzavření smlouvy, jejíž obsah je blíže vymezen ve Všeobecných obchodních podmínkách Skylink.

Ad 2) Předplacení libovolného programového balíčku

Standardně dle aktuálního ceníku Skylink.

Podrobné informace o satelitním přijímači Samsung EVO-S najdete na webových stránkách SAMSUNG.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905