Balíček HD Plus

Pro ryzí perfekcionisty

Jste perfekcionista, který vyžaduje špičkovou kvalitu i při sledování televize? Pro zapřísáhlé vyznavače kvality máme připraven balíček HD PLUS. Je tvořený výhradně programy vysílanými ve špičkovém HD rozlišení. Rovněž po obsahové stránce je balíček nadupaný samými kvalitními programy všech žánrů. Opravdoví sportovní fanoušci si nyní plně vychutnají klíčové okamžiky. Hororové nadšence nabudí nabroušené ostří i vybroušený obraz a naopak citlivé duše se rozněžní nad zřetelně čitelnými emocemi.

V rámci balíčku získáte online službu Skylink Live TV. Přeborníci v trpělivosti vyškolení svými ratolestmi či jinými rušivými elementy jistě rádi využijí možnost sledovat TV až na 4 dalších zařízeních. Stateční bojovníci s únavou si pořady zase mohou přehrávat ze 7denního archivu nebo odpočívat u Skylink videopůjčovny.

TIP: Při objednávce na 12 měsíců zaplatíte pouze za 11 měsíců. 

HD Plus
79 programů, z toho 57 v HD
Všeobecné 27, Zpravodajské 7, Filmové 10, Sportovní 11, Dokumentární 10, Hudební a lifestyle 10, Dětské 3, Erotické 1
+ dalších 101 nekódovaných programů
Cena 350 Kč / měsíc
Objednat
Objednat balíček formou Dárkového poukazu

Přehled programů balíčku HD Plus

79 programů, z toho 57 v HD

Všeobecné

Zpravodajské

Filmové

Sportovní

Dokumentární

Hudební a lifestyle

Dětské

Erotické

Seznam programů dostupných na kartách registrovaných pro Slovensko

Programové tipy balíčku HD Plus

Sledujte TV i na tabletu a mobilu

Automatickou součástí balíčku HD Plus je přístup do služby Skylink Live TV. Díky ní můžete sledovat TV živě nebo až 7 dní zpětně na 4 zařízeních! Už vám neuteče žádný oblíbený pořad! Stáhněte si aplikaci Skylink Live TV nebo použijte livetv.skylink.cz pro přístup z PC.

Vyzkoušet Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čtěte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem, který vychází každé druhé pondělí. Najdete v něm přehledný TV program všech televizních programů, včetně všech českých a slovenských programů. Magazín je neprodejný a v případě zájmu může být zasílán předplatitelům balíčků Kombi, HD Plus, Multi HD a Komplet. Elektronická verze dostupná volně pro každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Nebo můžete přejít ke Skylinku bez závazků.