FilmBox Live

Online filmová databáze
Služba FilmBox Live umožňuje sledovat filmy, seriály a další oblíbenou televizní zábavu online na mobilních zařízeních (tablet, smartphone) i na Smart TV. Službu FilmBox Live najdete na adrese www.filmboxlive.cz a přístup do ní je zahrnut v předplatném balíčků Kombi a Komplet. Přístupové údaje si snadno vyzvednete hned na hlavní stránce svého účtu v Zákaznické zóně.
FilmBox Live
Nejkvalitnější filmové a seriálové premiéry světové produkce v plném HD rozlišení.
Bonus k balíčkům Kombi a Komplet

Registrace do služby Filmbox Live je velmi jednoduchá!

Vstupte do Zákaznické zóny a v sekci Domov (Služby na kartě) a vyhledejte doplňkovou službu www.filmboxlive.cz. (Registraci můžete provést pouze na PC, nikoliv na mobilním zařízení.)

Zvolte tlačítko Začít sledovat a odsouhlaste Podmínky služby a klikněte na tlačítko Pokračovat. Automaticky se Vám vygenerují přístupové údaje.

Na stránkách www.filmboxlive.cz zvolte v pravém horním rohu tlačítko Přihlásit.

Zde zvolte možnost Zaregistrovat se s operátorem a v rozbalovacím menu vyberte Skylink.

Nyní zadejte přihlašovací údaje, které vám byly automaticky vygenerovány v Zákaznické zóně Skylink.

Vytvoří se Vám účet u Filmbox Live a automaticky se vygenerují alternativní přístupové údaje, které budete používat pro přihlášení do aplikace na mobilních zařízeních a Smart TV.

Klikněte na tlačítko Pokračovat a poté budete přesměrování na domácí stránku Flimbox Live.

HBO GO
 
 

Přístup do aplikace ze zařízení  přes PIN kód (netýká se PC)

Pro přístup ze všech zařízeních (mimo PC) slouží unikátní PIN kód a přihlašovací jméno, které najdete ve vašem účtu na FilmBox Live. Jedná se o specifický přístupový kód, s kterým se přihlásíte do aplikace FilmBox Live na Vašich mobilních zařízení, tabletech, Smart TV a herních konzolích (netýká se PC). PIN kód Vám byl automaticky vygenerovaný při registraci, pokud jste si ho nepoznačili, najdete jej pod Vašim účtem po přihlášení přes PC nebo přes internetový prohlížeč na mobilním zařízení.

 

Jak získat PIN kód?

Vstupte na stránku www.filmboxlive.cz  přes internetový prohlížeč na PC nebo na mobilním zařízení (nikoli přes aplikaci)

Klikněte na tlačítko "Přihlásit" (v pravém horním rohu)

Do "Přihlásit se s operátorem" vyberte v rolovacím menu operátora Skylink a vyplňte Vaše přihlašovací údaje, které najdete v Zákaznické zóně

PIN kód a přihlašovací jméno (nebo e-mailovou adresu) najdete v informacích o Vašem účtu pod názvem Přihlášení pro externí zařízení

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1