Eurosport 2 HD

Sportovní

Sportovní kanál Eurosport 2 HD nabízí kompletní LIVE vysílání všech největších událostí vysílaných na kanálu Eurosport 1 HD. Mezi tyto akce patří tenisové Grand Slamy - Australian Open, French Open a US Open nebo cyklistické Grand Tours, včetně Tour de France, zimní a letní olympijské hry. Světové poháry v zimních sportech, mistrovství Evropy a světa v atletice a plavání a Le Mans 24 hodin jsou rovněž vysílány LIVE po celý rok.

Rozlišení: HD
Země: Česká republika
Zvuková stopa: CZE, ENG, HUN

Programové balíčky, v kterých najdete program Eurosport 2 HD

Chcete přejít ke Skylinku za 1 Kč?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Nebo můžete přejít ke Skylinku bez závazků.

Zimní olympijské hry 2018

Zimní olympijské hry 2018

9. února – 25. února 2018 na Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD

23. zimní olympijské hry se uskuteční v jihokorejském Pchjongčchangu a vy je budete moci sledovat díky přímým přenosům a záznamům na programu Eurosport 1 HD a Eurosport 2 HD. Závodit se letos bude v těchto disciplínách: akrobatické lyžování, alpské lyžování, běh na lyžích, biatlon, boby, curling, krasobruslení, lední hokej, rychlobruslení, saně, severská kombinace, short track, skeleton, skoky na lyžích a snowboarding.

Česká republika vysílá na letošní zimní olympijské hry 85 sportovců. U televizních obrazovek tak můžete fandit třeba Ester Ledecké, Romanu Koudelkovi, Evě Samkové, Ondřejovi Moravcovi, Martině Sáblíkové nebo českému hokejovému týmu a mnohým dalším.

Časový posun v Jižní Koreji je sice plus 8 hodin, ale díky službě Skylink Live TV Vám neuteče žádná sportovní disciplína. Můžete si ji totiž pustit kdykoliv a kdekoliv ze záznamu až 7 dní zpětně.

Programové tipy Eurosport 2 HD

Aktuální parametry a frekvence ladění Eurosport 2 HD


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizace FEC Symbol. rychlost (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 109 H 3/4 27 500 DVB-S2 / 8PSK
Pilot On