Jak aktivovat Skylink Live TV

Skylink Live TV aktivujete jednoduše v Zákaznické zóně. Součástí aktivace je odsouhlasení Zvláštních obchodních podmínek služby Skylink Live TV a Všeobecných obchodních podmínek pro službu Filmotéka. Po úspěšné aktivaci se vám zobrazí přístupové údaje, které použijete pro přihlášení do mobilní nebo webové aplikace.

Skylink Live TV na chytrém mobilu nebo tabletu

Aplikaci si stáhněte zdarma na App Store nebo Google play.

Skylink Live TV na PC

Služba je pro vás vždy dostupná na webové adrese livetv.skylink.cz.

Skylink Live TV na Vaší televizi

- Na jakékoliv televizní obrazovce, s použitím hybridního přijímače Kaon MZ-102 nebo set-top boxu Strong SRT 202 Ematic, který vám vedle standardních služeb satelitní televize Skylink přinese navíc i všechny funkce služby Skylink Live TV.

- Na chytrém televizoru Samsung od roku výroby 2016 s operačním systémem Tizen nebo LG s operačním systémem WebOS 3.0 a vyšší (modelové řady od roku 2015). Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai a Orava na platformě MB211 a MB130. Android TV – Philips a SONY s operačním systémem Android 7.0 a vyšším. A vybrané televizory Panasonic používající platformu MB211S, MB130B, MB130S nebo MB130T (modelové řady od roku 2019). Více informací naleznete zde.

V současné době probíhá vývoj aplikace Skylink Live TV pro televizory dalších předních výrobců chytrých televizorů. Pozor, televizor musí být vždy připojen k internetu.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905